KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Proud, Adriane Alexander Fs
Proud, Adriane Alexander Fa
Proud, Adriane Alexander Ju


Proud, Adriane Alexander Rwuhtwo
Proud, Adriane Alexander Rzdz
Proud, Adriane Alexander Napoji Proud, Adriane Alexander Obramba Proud, Adriane Alexander Bunk Proud, Adriane Alexander Zgod Proud, Adriane Alexander Rune Proud, Adriane Alexander Care Proud, Adriane Alexander Sprem Proud, Adriane Alexander Num Proud, Adriane Alexander Astro Proud, Adriane Alexander Prerok
Proud, Adriane Alexander LilsProud, Adriane Alexander Potty
Proud, Adriane Alexander As2
Proud, Adriane Alexander Otm
Proud, Adriane Alexander Sf

Share
 

 Proud, Adriane Alexander

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Adrian Proud




ϟStarost : 29
ϟRojstni dan : 18/04/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 4
ϟTočke : 4
Male

Proud, Adriane Alexander Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Proud, Adriane Alexander   Proud, Adriane Alexander EmptyPet Avg 02, 2013 3:44 am


Proud, Adriane Alexander Scs

AdrianAlexanderProud

Proud, Adriane Alexander Tumblr_lu47epRlr51r600pio8_r1_250


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Adrian Alexander Proud, toda brez problemov me lahko kličeš Adrian ali Alex..
na ta svet sem prišel/a 18.4.1995, kar me naredi starega/o osemnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški in ženske (biseksualec). ljudje so mnenja, da izgledam kot Bastrien Donizec.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Sem čisto preprosto zemeljsko bitje. Že od nekdaj sem čisto skromen. Zato sem skromen tudi z besedami. Rad imam mir, včasih pa mi je všeč družba. Sem skrivnostna oseba, ki se obrne tja, kamor zapiha veter. Sem neodločna oseba.

v katerih stvareh uživaš?

Uživam  v raziskovanju okolice in ljudi po svetu. Rad fotografiram vse stvari, ki jih vidim, saj imam bolj kratek spomin in se tako bolje spominjam svoje zgodovine. Uživam, ko spoznam kakšno sorodno dušo. Uživam v umetnosti, glasbi, miru ...

česa pa ne maraš?

Ne maram? Ne maram špinače ... Ne maram  zahrbtnih in neiskrenih ljudi, ki mi lažejo v obraz. Ne maram ljudi, ki so nespoštljivi do mene, ne maram laži. Sem običajen najstnik, zato me moti res veliko stvari na tem svetu. Najstnik, kot najstnik, pač.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Imam sanje. Moje sanje so, da bi živel svoje sanje, ki jih še žal nisem odkril. Ker sem iz mešane družine imam rahlo več možnosti, za poklic, kakor čistokrvni - šala. Vsekakor pa bi rad postal dober človek, ki pomaga vsem ljudem na tem svetu.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


Kaj naj povem? Rodil sem se v začetku aprilskega deževnega jutra v majhni nečarovniški vasici. Oče je bil ves na trnih, saj sem bi jaz njegov prvi otrok. Mama pa je bila mirna, kot bi bila vsaka čarovnica. Njen mož je vedel, da je to, kar je. Odraščal sem v družini, ki se je skoraj vsako leto širila, zato sem bil kmalu prepuščen samemu sebi. K sreči je potem v našo staro hišo priletela sova, ki je prinašala pisma za vpis na Bradavičarko.  

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


Kot že prej povedano sem mešane krvi. Kul? Niso ravno kul. Ocenil bi jih z besedo povprečni starši. Tako so bili vsi starši v naši vasi. Otroka smo dobili skoraj vsako leto, dokler oče po kar nekaj otrokih ni ugotovil, da ni več ploden. Tako je bilo konec z otroki pri nas.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

Uuuu, pa še veliko jih imam. Skoraj jih ne znam našteti. Leto za mano se je rodila. Alexandra. Potem Luis (z francoskim naglasom). Nato pa še: Jack, Pippa, Kate, Lisa ... Nato se verjetno konča.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

Moja umazana skrivnost. Ampak, to mora ostati skrivnost, ki jo vem le jaz in ravnatelj. Sem biseksualec, kar pomeni, da so mi všeč moški in ženske. Za to ne ve nihče razen mene. Tega nisem zaupal niti svojim staršem. Že hitro sem odraščal. Kaj to pomeni? Kmalu sem začel s stvarmi za odrasle. Kmalu sem kadil, pil alkohol, se samozadovoljeval in imel spolne odnose.

najboljši in najslabši spomini?

Najslabši? Bilo jih je veliko. Najbolj bom izpostavil tistega, ko sem skoraj izgubil svojo čarobno palico. Našel jo je neki nečarovnik, ki je mislim, da je to čisto navadna palica. Najlepši? Verjetno takrat, ko sem preživel romantični večer s svojo simpatijo.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

To je pa že, kar nekaj časa nazaj. Spomnim se, kako mi je lastnik trgovinice v roko pomolil prvo palico, ki jo je našel. In res je bila prava. Začudil sem se ter pogledal mamo. "Woow, to je res mega!" sem ji dejal.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

V prvem letniku je bilo. Doma smo bili bolj revni, zato sva sama z mamo odšla v London. Na koncu kupovanja zvezkov, jima je ostalo še nekaj kovancev, ampak ne dovolj, za nakup katere od živali. K sreči, pa sva pred trgovinico našla kar precej denarja in lahko sva kupila sovo. Mačko sem si kupil po četrtem letniku. Štipendijo sem pridno zbiral, dokler nisem prihranil za oranžno mačko. Še vedno je nisem poimenoval, saj ne vem ali je maček ali mačka.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

Tega trenutka se izredno dobro spominjam. Po nekaj trenutkih je iz moje palice izpuhtel velik beloglavi jastreb.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

Bojim se kač. To so vedeli že vsi, še pred to uro. Tako, da to ni bilo veliko presenečenje. Bil sem tarča posmeha med Spolzgadovci.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Kaj vidim? Le enkrat sem imel priliko stopiti prednje. Zdi se mi, da sem videl, kako me imajo vsi radi - sploh družina.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

Aljaž, ne nimam vzdevka?

si fant ali dekle?

Fant?

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

Preko ZS-ja?
kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

Leto? Mogoče malo več?

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

TULE JE!:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -











Proud, Adriane Alexander Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

Proud, Adriane Alexander Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Proud, Adriane Alexander   Proud, Adriane Alexander EmptyPet Avg 02, 2013 5:50 am

Proud, Adriane Alexander Ravensortzps997a9a89
Nazaj na vrh Go down
 

Proud, Adriane Alexander

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» ALEXANDER & AMELIA
» ELENA & ALEXANDER
» ALEXANDER CROSS
» Hoodie up, check. Head down, check. Fake smile, check. You're ready to fool the world.[Alexander Cross]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Drznvraan-