KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
ALEXANDER CROSS Fs
ALEXANDER CROSS Fa
ALEXANDER CROSS Ju


ALEXANDER CROSS Rwuhtwo
ALEXANDER CROSS Rzdz
ALEXANDER CROSS Napoji ALEXANDER CROSS Obramba ALEXANDER CROSS Bunk ALEXANDER CROSS Zgod ALEXANDER CROSS Rune ALEXANDER CROSS Care ALEXANDER CROSS Sprem ALEXANDER CROSS Num ALEXANDER CROSS Astro ALEXANDER CROSS Prerok
ALEXANDER CROSS LilsALEXANDER CROSS Potty
ALEXANDER CROSS As2
ALEXANDER CROSS Otm
ALEXANDER CROSS Sf

Share
 

 ALEXANDER CROSS

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Alexander Cross

Alexander Cross

Gryfondom
Gryfondom

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 23/07/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 77
ϟTočke : 26
Male

ALEXANDER CROSS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ALEXANDER CROSS   ALEXANDER CROSS EmptyPon Jul 29, 2013 12:39 pm


ALEXANDER CROSS Scs

AlexanderDanielCross

ALEXANDER CROSS Dfasdf


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Alexander Cross, toda brez problemov me lahko kličeš Alex.
na ta svet sem prišel/a 23. julija 1996, kar me naredi starega/o sedemnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot Alex Pettyfer.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Hm kaj pa vem... Težkogovorim o sebi, ponavadi se temu izogibam. Vendar, no, velikokrat mi je že kdo rekel da sem zahrbten prasec in velikokrat je imel kdo zaradi tega krvav nos. Vendar zase mislim da sem dober prijatelj tistim, ki so mi všeč in mi ne parajo živcev. Zdaj mi je na misel padla še ena slaba lastnost: Sovražim pouk. In s tem ko rečem da ga sovražim, dejansko mislim da ga sovražim. Izogibam se mu dokler je to mogoče, vendar mi na koncu vseeno uspe zaključiti ocene na zadovoljivem mestu, ki malo pomiri jezo mojih staršev.
Rad prirejam tudi zabave in se z veseljem spustim v avanture z dekleti, vendar resne zveze trenutno ne iščem. Nevem kaj naj še povem... Mogoče da ni dobro če se mi zameriš? Oh ja, in vedno sem odprt za pgovore, rad spoznavam nove ljudi in pridobivam partnerje pri zločinu.

v katerih stvareh uživaš?

Uživam v glasbi. Obožujem igranje kitare in petje... čeprav mi zadnje ravno negre dobro od, hm, ust. Vendar na prvem mestu so še vedno zabave in druženje z prijatelji. In branje, česar noben neve, in nekako želim da ostane skrivnost, čeprav to verjetno nebo mogoče... Rad pišem zgodbe, saj imam zelo bujno domišlijo in jih pridno skrivam pred pogledi prijateljev. Nikoli se ne odrečem dobrim šalam. Oh in šport... Pozabil sem na mojo strast- šport.
česa pa ne maraš?

Ta je lahka! Lažnivcev, ljudi ki te izdajo, ki se vsiljujejo in mučijo živali. In nemaram profesorjev, razen tistih prijetnih mladih učiteljic, ki se ti sladko nasmihajo. No to je pravzaprav to česar ne maram.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Seveda. Postati učitelj obrambe pred mračnimi silami! Seveda so moje sanje postati slaven, hoditi na turneje, vendar to so le sanje.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]MY LIFE IS A MESS

HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


Ne, defenitivno ne. Ni prijetno ko ti nekdo umori sestro, na katero si bil zelo navezan in potem leto kasneje še punco. Oba umora sta še vedno nepojasnena, starša pa sta se že navadila živeti z obupom. Jaz pa sem vse skupaj nekako prebolel. Seveda se mi je življenje postavilo na glavo, prvo sem izgubil sestro, in potem še punco po letu dni. Par sva bila leto in pol in bila je moja edina ljubezen. Vem da se sliši čudno, ko sem pri svojih 14 dobil dekle, vendar prisežem da je bila verjetno edina s katero bi lahko preživel življenje. Nekaj časa sem jo preboleval, bil v globoki depresiji, potem pa me je prijatelj spravil na zabavo v nočni klub. Od takrat naprej se vedno zatečem tja ali nekam kjer je vedno zabava kadar sem slabe volje. Rad se spuščam v "night stand", vendar za zvezo še vedno nisem pripravljen. Hm, kaj naj še povem... Drugače sem iz čistokrvne družine Cross, sem iz središča Londona in imam mlajšega brata, ki šteje trenutno 21 mesecev... Ne sprašujte me o razliki, ker vem da je ogromna.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


Mislim da so mojistarši kul na nek svoj način. Kjub temu da sta izgubila hčerko se še vedno vedeta povsem normalno. In dovolita mi veliko. Vsi moji predniki so čistokrvni, zato mislim da je moja krvna slika precej popolna, hehe.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

Že zgoraj sem omenil svojega mlajšega brata, starega slabi dve leti... izgleda precej kot dojenček, zato mislim da veste kakšen je na izgled (smeh).
kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.
Hm, no poleg norih zabav in lepih deklet se ne spomnim nobene.

najboljši in najslabši spomini?
Najboljši je defenitivno vstop na bradavičarko, naslabši pa izguba ljubljenih oseb.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica
češnja, 20 centimetrov, zmajeva srčna kita

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

Rjava sova, ki jo kličem Pegi, zaradi vseh njenih peg ki jih ima po telesu

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?
Pes

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

Jedec smrti.
Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Sebe na velikem odru z neznano žensko, ki se oklepa mojega vratu. Verjetno moja nova ljubezen.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?
Kuky

si fant ali dekle?

Girl.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

PM will be perfect

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.
Približno 2 leti in pol .


(p.s. se opravičujem zaradi slike:/ )
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

ALEXANDER CROSS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ALEXANDER CROSS   ALEXANDER CROSS EmptyPon Jul 29, 2013 10:28 pm

 ALEXANDER CROSS Gryffsortzpsd0a483b0
Nazaj na vrh Go down
 

ALEXANDER CROSS

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» Hoodie up, check. Head down, check. Fake smile, check. You're ready to fool the world.[Alexander Cross]
» ALEXANDER & AMELIA
» ELENA & ALEXANDER
» Proud, Adriane Alexander

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Gryfondom-