KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Elena & William Fs
Elena & William Fa
Elena & William Ju


Elena & William Rwuhtwo
Elena & William Rzdz
Elena & William Napoji Elena & William Obramba Elena & William Bunk Elena & William Zgod Elena & William Rune Elena & William Care Elena & William Sprem Elena & William Num Elena & William Astro Elena & William Prerok
Elena & William LilsElena & William Potty
Elena & William As2
Elena & William Otm
Elena & William Sf

Share
 

 Elena & William

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

ELENA GREENGRASS

ELENA GREENGRASS

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 21/07/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 47
ϟTočke : 30
Female

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Elena & William   Elena & William EmptyTor Jul 30, 2013 5:28 am


    Elena & William Tumblr_m269ofehjz1qlsifao1_250
    tag; william harvey
    note; sorry za lame in kratek začetek, sem ti povedala da sem zanič v začetkih xD

    Vstopila je v knjižnico ter se ustavila pred katedrom, kjer je sedela knjižničarka, »Knjige o zgodovini bunkeljev bi prosila,« je dejala z najbolj prikupnim nasmeškom kar ga je zmogla. Knjižničarka ji je vrnila prijazen nasmeh ter izginila za nekimi vrati, za katere je Elena predvidevala da vodijo v arhiv knjižnice. Medtem ko je čakala, se je odločila da bo malce pobrskala tudi sama. Sprehodila se je med policami, katere so nosile knjige o zgodovini bunkeljev. Bolj dolgočasne teme ji profesor Binns zagotovo ne bi mogel izbrati. Kar pa še niti ni najbolj hudo, najhujše je bilo to, da jo je spravil v par z Williamom Harveyem. Že, da je bil mladenič zelo postaven in da ji je že grel rjuhe, toda odkar je za njuno afero izvedela njegova draga, no sedaj bivša draga, se Elena in William ne razumeta najbolje. Morda je malce krivo tudi dejstvo, da se je Elena predstavila kot pridna deklica iz Hufflepuffa, saj je vedela da Will ne mara Spolzgadovk. Hja, ženska pač mora narediti, kar mora narediti, da dobi moškega, ki ga želi v svojo posteljo. Ob tej misli se je nagajivo nasmehnila sama sebi, vendar je nasmešek kmalu izginil, ko jo je nazaj v realnost potegnil glasen vstop mlajših deklic, ob tem je zavila z očmi in se posvetila literaturi pred njo. Z roko je preletavala knjige, ki so nosile dolgočasne naslove kot so naprimer Zgodovina Bunkeljskega Sveta, Vojne bunkeljev, Adolf Hitler, ... ob tej zadnji se je ustavila ter jo potegnila iz police. Malce jo je prelistala in ob prebranem ji je postalo kar rahlo slabo. Kako je lahko nekdo tako krut, da obsoja ljudi glede na to kakšno vero imajo? No sicer sama ni bila kaj pretirano boljša, saj je tudi ona imela predsodke o polkrvnežih oziroma brezkrvnežih. Pa vseeno se je to zdelo nekaj povsem drugačnega, ko se ni šlo o njenem svetu. Knjigo je hitro zaprla in položila nazaj na polico. Tedaj je k njej pristopila knjižničarka in ji v roke porinila kup knjig, ki so skupaj morale tehtati vsaj 10 kil. »Ugh,« je zavzdihnila Elena ter pokukala iza knjig in tako knjižničarki namenila zahvaljujoč nasmeh. Že morda, da je bila hladna in nesramna do sovrstnikov toda starejše ljudi je spoštovala. Tako se je  z polnimi rokami knjig odpravila do najbližje mize kjer jih je z glasnim bangom spustila na mizo. Vsedla se je na stol ter pogledovala proti uri, bila je 17.55, William bi moral biti tu že deset minut nazaj. Ni marala čakanja niti zamujanja, zato je že premišljevala, da bi odšla in vso delo prepustila njemu.  Tedaj pa je skozi vrata vstopil čeden mladenič z temnimi kodri. »Zamujaš,« je ostro dejala, ko je prisedel zraven nje.
Nazaj na vrh Go down

WILLIAM HARVEY

WILLIAM HARVEY

Drznvraan
Drznvraan

ϟStarost : 28
ϟRojstni dan : 18/06/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 105
ϟTočke : 34
Male

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William EmptyTor Jul 30, 2013 5:55 am

ELENA
Vroča voda je stekla po njem in na hrbtu je začutil nežno roko. Obrnil se je in se sklonil k ljubkemu obrazku, roke pa položil na njen pas in jo tako potegnil k sebi, da sta se goli telesi dotaknili. »Ana..« je tiho zavzdihnil v njene ustnice in čez nekaj trenutkov slišal svoje ime. Dvignil jo je in noge je ovila okoli njegovega pasu, sam pa jo je potisnil k steni tuša in pustil telesu, da je počelo svoje. Nič ni bilo boljšega kot nekaj aktivnosti po Quidditchu. Bil je utrujen in večkrat zadet z štamfom, obenem pa grozno jezen ker bo moral kmalu v knjižnico in narediti projekt skupaj z spolgadovko. Nič čudnega, da je takoj pograbil priložnost, ko je k njemu pod tuš stopila njegova prijateljica in mu ponudila svoje telo. Potreboval je ta užitek in čeprav je bil vrhunec kratkotrajen, je bil po njem dosti boljše volje in ni se mu bilo težko obleči, ter se napotiti proti knjižnici, sproti pa poklepetati z prijateljem. Bil je dolgočasen pogovor, vendar je izvedel nekaj najnovejših novičk, ki so krožile med učenci akademije. Baje je bil celo z fantom. Česa vsega se ljudje še ne bodo spomnili. Dekle, Dion če se je prav spomnil, je imela samo kratke lase in bila je odlična v jezdenju. To mu je povedala in pokazala, da se je lahko prepričal da ne blefira. Hitro je samo zanikal in se napotil proti svojemu, do zdaj priljubljenemu, mestu, kjer je preživljal kar nekaj dolgočasnih ali deževnih popoldnevov. Malo je postal pred vrati, vendar je potem vseeno vstopil in od tod je lahko zaslišal gručo deklic, ki so se takoj začele hihitati in govoriti med seboj. Neopazno je zavil z očmi, potem pa pogledal naokoli, da bi opazil temne lase in zadovoljivo postavo, o kateri si ni dovolil misliti ničesar več kot samo to. In tam je bila. Za eno od večjih miz in z kupom knjig pred seboj. Počasi je stopil proti njej in pokimal v pozdrav, potem pa sedel in privzdignil obrv, ter ji namenil nič kaj prijeten pogled. »Ti si zgodnja.« Njegova priljubljena fraza, čeprav je imela kar prav. Bil je pozen, toda bilo je vredno. »In pihpuffovci baje radi garate, zato sem ti pustil da začneš. Kot vidim si me raje počakala. Tudi prav, če si nesposobna.« Ležerno je skomignil z rameni in pogledal po knjigah, ki sta jih imela. »Si katero vsaj preletela? Sploh veš o čem delava projekt?« je vprašal in vzel eno debelejših knjig, ter poiskal kar je iskal. Narediti sta morala osnovni, vendar natančni potek bunkejljske zgodovine. Ponudil bi, da vse naredi sam, saj je bila zgodovina njegovo področje, vendar nikakor ni hotel, da bi se izmuznila iz tega in lepo lenarila.
Nazaj na vrh Go down

ELENA GREENGRASS

ELENA GREENGRASS

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 21/07/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 47
ϟTočke : 30
Female

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William EmptyTor Jul 30, 2013 6:25 am

    Elena & William Tumblr_m269ofehjz1qlsifao1_250
    tag; william harvey

    Ob njegovih smart-ass komentarjih je le zavila z očmi in si popravila pramen las ki ji je prekrival oči. »Ti pa naj bi bil pameten drznvraanec; zato sem prepričana da si vedel s kom se spuščaš v te stvari,« v njenem glasu je bil kanček duhovitosti. Seveda pa njen komentar ni letel na njun skupen projekt, temveč na tisto noč, ki sta jo preživela skupaj, »In sploh ne poskušaj zanikati, obožuješ kako to počnemo spolzgadovke,« pogledala ga je izpod obrvi in na obrazu ji je počival poreden nasmešek. Nikoli ne bo pozabila noči, ki sta jo preživela skupaj in kako je užival v njeni dominanci. Morda se je res predstavila kot nedolžna Pihpuffovka, toda v posteljo se je spustila kot so to počela Spolzgadova dekleta. In če je že bila ujeta v tem projektu z njim je nameravala v tem tudi uživati. »Seveda sem jih prelistala. Bedno če mene vprašaš,« zdolgočaseno je zaprla knjigo, ki je bila odprta pred njo, jo potisnila vstran, ter se naslonila na naslonjalo stola, »Neki Hitler je pobijal žide, ker jih ni maral ali nekaj takšnega. Ljudje so tako neumni,« je zavzdihnila ter iz kupa knjig na levi potegnila najtanjšo, ki je nosila naslov Bunkeljski izumi med letoma 1800 – 1900. Odprla jo je nekje na sredini ter površno začela prebirati strani. »Sicer pa, nikar ne bodi tako čemeren, tudi jaz nisem najbolj vesela da sva skupaj,« tedaj se ji je v glavi posvetila ideja in njen pogled omehčan pogled je švignil proti njemu, »Če te pa res takooo zelooo motim pa lahko ti narediš vso delo,« njen glas, ki je še malo prej bil oster je sedaj že skoraj predel. Sicer ji ni bilo najbolj všeč, da bi on naredil vso delo, ker če se je kaj naučila je bilo to, da če želiš neko delo imeti dobro opravljeno, moraš to storiti sam. Kljub vsemu je bilo to boljše, kot pa da bi morala še vedno preživljati svoj dragocen čas z njim.
Nazaj na vrh Go down

WILLIAM HARVEY

WILLIAM HARVEY

Drznvraan
Drznvraan

ϟStarost : 28
ϟRojstni dan : 18/06/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 105
ϟTočke : 34
Male

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William EmptyTor Jul 30, 2013 8:21 am

ELENA
»Seveda. Ko sem slišal:živjo, sem Elena. Pihpuff; sem takoj vedel da si v resnici spolgadovka.« Bil je malo omamljen od viskija, zlomljenega srca in jezen na ves svet, kako naj bi ob vsem tem še razmišljal, če ji lahko verjame glede doma. Zakaj bi sploh pomislil, da ne govori resnice? »Kdo sploh laže glede doma je tiho vprašal, bolj sebe kot njo, čeprav je vseeno pričakoval odgovor. Še zdaj je bil namreč vsakič, ko jo je zagledal, besen zaradi te laži, teh na splošno ni maral. Ni imel veliko pravil, toda eno od glavnih je bilo, da se ne dotika spolgadovk. Bile so kače in to je spretno potrdila. In potem je še namignila, da je užival. Srepo jo je gledal, med tem, ko ji je odgovarjal. »Spolgadovke? Nisi edina, ki rada poveljuje.« Toda bila je edina, ki ga je v tej dominanci lahko prekašala. Imel je grdo navado, da je bil rad v postelji glavni in zaenkrat se mu razen nje še ni nobena uprla tako dobro. In vseeno je obžaloval in pogosto preklel to noč. »Bedno? Še dobro, da te ni nihče nič vprašal.« Ustnice so se mu stisnile v tanko črto, saj res ni maral ljudi, ki so v njegovi družbi govorili prek zgodovine. V roke je zdaj prijel knjigo, ki jo je potisnila stran in hitro prelistal. »Stari vek. Meni najbolj zanimiv. Jaz ga bom vzel. Prav tako srednjega. Tebi prepuščam prazgodovino in novi vek.« je odločil in zmajal z glavo, ko je omenila drugo svetovno vojno. »Pravzaprav je imela Nemčija kar dobre razloge za vojno.« je odvrnil in skomignil z rameni. Holokavst je bil res preveč, vendar se židje že na začetku ne bi smeli odcepiti. Potem pa je odprla neko tanko knjigo, o snovi, ki ga ni nikoli posebej zanimala. Dobro, saj je imela to stvar ona čez. »To me čudi. Zadnjič ko sva se pogovarjala, si se neznansko trudila, da bi bila.« In potem ga je milo pogledala, svoj glas pa potopila v zakladnico medu, ko mu je dala predlog, ki se mu je malo prej motal po mislih. Vzvišeno jo je pogledal in pred njo lopnil debelo knjigo o prazgodovini. »Upam, da sanjaš, saj se bo to zgodilo samo tam.«
Nazaj na vrh Go down

ELENA GREENGRASS

ELENA GREENGRASS

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 21/07/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 47
ϟTočke : 30
Female

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William EmptyTor Jul 30, 2013 9:34 pm


    Elena & William Tumblr_m269ofehjz1qlsifao1_250
    tag; william harvey

    Rahlo je zavila z očmi, ter se rajši posvetila knjigi pred seboj, »poznala sem tvoj sloves,« je odvrnila na njegovo vprašanje, »in vedela sem, da ne bi nikoli tega naredil če bi vedel kdo v resnici sem, poleg tega pa ničesar ne obžalujem. Bila je dobra noč, nič ne bi imela proti če bi se ponovila.« ob tem ga je pogledala ter si zapeljivo obliznila zgornjo ustnico, temu pa je sledil smeh. No ni lagala, res je bila dobra noč. Morda celo najboljša kar jih je doživela, saj je bil tip tako vztrajen da bi prevzel glavno vlogo in to jo je še kako zabavalo. »Saj se spomniš kajne? In verjamem da bi jo tudi ti ponovil, če ne bi bil tako jebeno zadrgnjen,« je rekla zdolgočaseno in se začela igrati s pramenom las, »mogoče bi ti celo pustila, da bi bil ti glavni,« Psh pa kaj še, pri njej je moral moški uporabiti zelo trdo roko če je želel priti v poveljstvo.  »in nikar me ne poskušaj prepričati da ti je že katera poveljevala, saj si se še pri meni tako trudil se spraviti na vrh. Priznaj, da sem bila prva, ki te je takole jahala.« zopet se je malce zasmejala, nato pa se spet posvetila knjigi. »Prazgodovina! Resno?!« jezno je zaprla knjigo in na prish prekrižala roke, »To je lajk najdaljše obdobje in največ dela!« je protestirala. Seveda, ona bo naredila 90% vsega dela, med tem ko bo on lahko nategoval dekleta, ki so spala z njegovimi slikami obešenimi po sobi. »Ja, ja... kakorkoli že, bedno. Niso enostavno morali malce prekleti tistih tam zgoraj, ki so povzročali sranje, pa bi bilo to to. Ne pa da je moralo umreti toliko nedolžnih ljudi,« je dejala kar malce preveč nedložno, saj sama ni bila najbolj prijazna do bunkeljev. Toda nekako se je poskušala postaviti v njihov svet... opa Elena, kaj pa počneš, se je opomnila v mislih, ko so te dojele kaj je poskušala storiti. Fuj, kaj takšnega ne bi nikoli mogla storiti; bunkelji, pa kaj še. »Ja nekako sem pričakovala da bova počela kaj bolj zabavnega, ne pa... tole.« je pokazala na kup knjig pred njima, za tem pa ga je pogledala in na njen zdolgočasen obraz se je prikazal najbolj prikupen nasmeh kar ga je premogla in mu pomežiknila. Ko je izvedela da sta skupaj v paru je bila najprej srečna, saj je bila prepričana da bo to vodilo še v eno vročo noč, toda ko je William izvedel iz kje prihaja je vse to padlo v vodo. Žalostno je zavzdihnila, »ampak seveda, zaradi tvojih 'moral' ali kakorkoli že ti imenuješ to, bova tukaj, v bedu morala prebirati te dolgočasne knjige. Namestno da bi počela kaj bolj zabavnega, ti pa bi eno tvojih oboževalk prosil, da ti naredi projekt.« zdelo se je tako preprosto. Vendar je vedela da ga ne bo zlomila kar tako z par besedami ter prosečimi očmi. Ob tem pa je pred njo priletela debela knjige in vsa želja po čemerkoli je splavala iz nje. Zaprla je oči ter jezno zavzdihnila, »Prav. Bova videla kdo se bo prej zlomil,« je dejala skoraj neslišno, vendar je upala da je vseeno ujel njene besede.
Nazaj na vrh Go down

WILLIAM HARVEY

WILLIAM HARVEY

Drznvraan
Drznvraan

ϟStarost : 28
ϟRojstni dan : 18/06/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 105
ϟTočke : 34
Male

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William EmptyČet Avg 01, 2013 12:51 am

ELENA
Še zdaj je obžaloval, da pa on njenega ni. Nikoli se ni zanimal za spolgadovce, vsi so se mu zdeli enaki. Zdaj je začel malo bolj pozorno spremljati tudi novice iz zelenega doma. In izvedel ni ničesar prijetnega. »Obstaja razlog da ne maram spolgadovcev. Ti ga dobro potrjuješ.« Sledil je njenemu jezičku, ko je drsel po ustnici in se tudi sam ugriznil v spodnjo. Ker ni maral laži pa je raje ostal tiho. Najraje bi siknil vanjo, da je bila noč grozna, ona je bila nesposobna in se jo še komaj spomni. Ampak če bi to izrekel na glas, bi bil isti kot ljudje iz zelenega doma. Lažnivec. Toda nekaj je le lahko rekel in je bila samo malo prirejena resnica. »Ne želim je ponoviti, Elena, ne laskaj si.« Čeprav se je slišalo kar privlačno.. Da bi si jo lahko podredil namreč. Ne! Will, niti ne razmišljaj! »Prva in nikakor ne zadnja.« Pa če bo porabil kar nekaj let, da najde njen podobno žensko. Ali pa bo kakšno izuril. Sta se pa vsaj vrnila nazaj na zgodovino, kar ga je ohladilo in pomirilo. »To je dolgočasno obdobje. Ne boš imela veliko dela, saj ni posebnih dogodkov. Omeniti moraš dinozavre, prvih nekaj vrst človeka, različne dobe in če najdeš še kakšno zanimivo podrobnost. Raje se bom novega veka, to je zajeban čas z vsemi izumi, ki so preoblikovali bunkeljne.« In spet je zmajal z glavo, ko očitno sploh ni še ničesar brala o 2.svetovni vojni. Kje je živela? No, med drugimi, saj večina njegovih sošolcev ni poznala kar nekaj pomembnih dejstev. »Noben človek ni nedolžen. Sploh pa, ali ni kar nekaj ljudi z mojstrom črne magije in hočejo iztrebiti nič krive, nedolžne bunkeljne?« Njemu je bilo vseeno za to vojno. Njegova družina ni bila na nikogaršnji strani. Raje so se brigali za cesarstvo, ki so ga ustvarili. Nihče jih ni nadlegoval, da se morajo odločiti, čeprav so močno pritiskali na vrsto družin. »Ko si slišala, da si z mano v paru in da delava projekt, si pričakovala, da bova šla na kakšno zabavico, se dala dol in naslednjih nekaj dne jedla jagode z čokolado? Ti si pa res optimistka.« Iz torbe je potegnil pergamentne liste in za razliko od drugih, hipogrifovo pero, ki se je če je ujelo dober kot svetlobe, zlato zasvetilo. »Ne bom pustil drugih, da delajo projekt, ki ga bova morala predstaviti. In kaj, če bojo kakšne napake?« Kar stresel se je ob tej misli. Saj je tiste manjše, nepomembne naloge že dal kakšnemu dekletu, tele pa ni zaupal nikomur drugemu kot sebi. Še njej ne, zato je hotel delati skupaj z njo. »Povej, če boš potrebovala robčke. Za njih bom prosil tiste, ki so že izgubili ob meni.«
Nazaj na vrh Go down

ELENA GREENGRASS

ELENA GREENGRASS

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 21/07/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 47
ϟTočke : 30
Female

Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William EmptyTor Avg 06, 2013 3:17 am


    Elena & William Tumblr_m269ofehjz1qlsifao1_250
    tag; william harvey

    »Torej me ne maraš, ker sem samozavestna, ambiciozna in naredim vse kar je potrebno da dobim to, kar želim?« pogledala ga je z privzdvignjenimi obrvmi ter se nasmehnila. Ob njegovih besedah, da si noči ni želel ponoviti, je zavila z očmi. Dobro je vedela, da se je vsak tip s katerim je spala vrnil po še. »Prva, edina in zadnja,« ga je popravila potiho, ter se vrnila nazaj h zgodovini. »In zakaj moram jaz imeti najbolj dolgočasno obdobje?! Prav, bom že komu rekla naj to naredi zame. Ne bom se jebala z to bedno prazgodovino. Koga briga, kaj se je dogajalo pred miljoni let. Ko bi bilo vsaj kaj zanimivega.« je zavzdihnila ter roke dvignila stran od knjige, v znak predaje. Ob omembi vojne, ki se je pirpravljala v čarovniškem svetu, ga je bolj mračno pogledala, »To je drugače, ti tega ne bi razumel,« njen oče je bil eden bližjih pristašev Voldemorta. Nemo se je zagledala v površje mize  in objeli so jo spomini, kako so se v njihovi hiši mnogokrat sestajali jedci smrti, kovali načrte, se pogovarjali o raznih iztrebljanjih čarovniških družin, ki so se jim uprle,... za trenutek je postala ranljiva, a ko je na sebi začutila, da jo opazuje par oči, je te misli potisnila malce na stran ter spet postavila svoj obrambni zid. »Tako nekako ja, a ne bi bilo veliko bolje kot tole? Pa kaj če bo nekaj napak, koga briga, saj je le zgodovina.« zavila je z očmi ter se vstala. »Samo eden od naju bo potreboval robčke in to ne bom jaz,« stol je pospravila nazaj za mizo. »Pogledat grem, kakšne knjige na to temo še imajo,« je dejala, med tem ko je že izginjala za policami. Takoj ko je izginila so jo zopet objeli spomini, zato je rajši zavila na prepovedani oddelek, kjer je bila sama. Po licu ji je spolzela ena solza, ki jo je hitro obrisala. Iz police je pograbila neko knjigo, 100 najsmrtonosnejših urokov. Vsebina jo je malce prestrašila, a vsaj ni več razmišljala o njenem očetu in tem kako je mučil svojo ženo, kaj šele druge ljudi. Ko je pogledala na uro, je opazila da je minilo že 25 minut od kar je zapustila Willa, zato je hitro spravila knjigo nazaj, ter se vrnila v knjižnico. Ustavila se je pri oddelku z bunkeljsko zgodovino, potegnila random knjigo ter se vrnila h mizi. Pristopila je iza Williama, ter knjigo preko njegovih ram vrgla na mizo. Sklonila se je h njegovem ušesu, njena desnica pa je spolzela preko njegovih ramen in ključnice po trebuhu proti pasu. »Si prepričan da si ne želiš še enkrat čutiti mojih ustnic na tvojem telesu?« je čutno zašepetala v njegovo uho. Z ustnico je zdrsela po njegovem ušesu ter ga nežno ugriznila. Čutila je kako so se mu naježile dlake na vratu.  Ob tem se je na hitro umaknila od njega, ter se vsedla zraven. Na njenem obrazu je počival več kot zadovoljen nasmešek, ko je opazovala njegovo reakcijo. Več kot opazno je bilo, da ga je popolnoma vrgla z tira.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content





Elena & William Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Elena & William   Elena & William Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Elena & William

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» elena & bunny
» Miza pri oknu [For William]
» Elena greengrass
» Elena Chloe Greengrass
» HARVEY, WILLIAM

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: bradavicarka :: med zidovi :: 4. nadstropje :: Knjižnica-