KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
HARVEY, WILLIAM Fs
HARVEY, WILLIAM Fa
HARVEY, WILLIAM Ju


HARVEY, WILLIAM Rwuhtwo
HARVEY, WILLIAM Rzdz
HARVEY, WILLIAM Napoji HARVEY, WILLIAM Obramba HARVEY, WILLIAM Bunk HARVEY, WILLIAM Zgod HARVEY, WILLIAM Rune HARVEY, WILLIAM Care HARVEY, WILLIAM Sprem HARVEY, WILLIAM Num HARVEY, WILLIAM Astro HARVEY, WILLIAM Prerok
HARVEY, WILLIAM LilsHARVEY, WILLIAM Potty
HARVEY, WILLIAM As2
HARVEY, WILLIAM Otm
HARVEY, WILLIAM Sf

Share
 

 HARVEY, WILLIAM

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

WILLIAM HARVEY

WILLIAM HARVEY

Drznvraan
Drznvraan

ϟStarost : 28
ϟRojstni dan : 18/06/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 105
ϟTočke : 34
Male

HARVEY, WILLIAM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: HARVEY, WILLIAM   HARVEY, WILLIAM EmptySre Jul 24, 2013 11:11 pm


HARVEY, WILLIAM Scs

WilliamHarvey

HARVEY, WILLIAM Tumblr_m3bk2frawQ1qjda95o2_250
HARVEY, WILLIAM Tumblr_m3bk2frawQ1qjda95o6_r1_250

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je william harvey, toda brez problemov me lahko kličeš will.
na ta svet sem prišel/a 18.6.1996, kar me naredi starega/o 17 let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot penn badgley.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Je možen odgovor ne? Ni? No, dobro. Pa na hitro. Nikoli nisem bil nič posebnega, v primerjavi z svojimi starejšimi brati. Vsi smo isti. Bil sem kot vsak drug, malce, razvajen otrok. Še zdaj sem. Rad dobim kar hočem, po možnosti na srebrnem pladnju. Možnosti, da ne bi skoraj ni. Zvit kot lisica in iznajdljiv, sem pripravljen iti preko trupel. Vendar težko gledam kako ljudje trpijo, zato se brzdam. Kar vam pove, da se štejem med prijazne ljudi. Ne preveč, saj te ljudje potem začnejo izkoriščati. Ohranjam varnostno razdaljo, vendar sem človek, ki druge kar vleče nase-karizma ali karkoli je že to-zato sem postal vljudno nesramen, večkrat sarkastičen in ciničen in odkritosrčen, brez dlake na jeziku. In veste kaj? Ljudem je to grozno všeč. Vendar je zgodba popolnoma drugačna, ko sem z enim ali dvema pravima prijateljema. V to izbrano skupinico je težko priti, ampak sem prištevam ljudi, ki so taki kot jaz, ko sem pravi jaz. Vedno pripravljen pomagati, zvesti in odlični prijatelji, ki bi odšli na konec sveta za ljudi, ki jih imajo radi in jih cenijo. Če seveda, lahko potujejo v prvem razredu. Sem pač snob, kaj hočemo..

v katerih stvareh uživaš?

V prijateljih. Ti ostanejo, med tem, ko ženske prihajajo in odidejo kot po tekočem traku. Ne vežem se rad, vendar pa rad uživam v nežnejšem spolu in one se mi rade prepustijo. Vendar je na mojem listu stvari, ki so mi všeč, še vedno prva družba. Potem so tukaj še knjige in zgodovina. In obožujem zmaje, preučevanje in jahanje le teh(rad se pohvalim, da sem se naučil popolnoma sam-oče je kupil samo zmaja) Prav tako sem več kot odličen na metli in skoraj nikoli ne grem z tekme poražen. Še kaj..? Ne, za ostalo me pa lahko spoznate.

česa pa ne maraš?

Spolzgada. Kač. Ljudi, ki zabadajo nože v hrbte ljudi, ki so jim pomagali. Resnično cenim odkritosrčnost, čeprav včasih boli. Edino kar cenim na teh ljudeh je ambicioznost, katero imam tudi sam, vendar je to edina stvar, ki nas druži. In lazanje. Skoraj alergičen sem nanjo.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Dokončal bom šolanje in uspel. Ne vem kako, ne vem kje in ne vem v čem. Mogoče bom profesionalni Quidditch igralec. Ali pa profesor OPMS. Ali pa bom vodil očetovo podjetje, če ga starejši brati ne bodo hoteli. Kakorkoli, živim iz dneva v dan, to si lahko privoščim. Vem, da imam samo še eno leto do konca šolanje, toda to dejstvo vztrajno zanemarjam. Se bom že znašel.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]MY LIFE IS A MESS

HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


Ne samo da je zabavno, vsak si želi biti jaz. Popoln sem, moja družina je odlična in vse imam še preden tlesknem z prsti. Mogoče sem samovšečen, toda moje življenje je vedno gladko teklo. Ni kaj povedati, sploh pa.. koga zanima kje sem se rodil? Nobenega.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


Čistokrven sem. Moj oče je večino časa delal, da smo zdaj med najbolj uspešnimi čarovniškimi podjetji na svetu. Skrbimo namreč, da imajo največji izumitelji napojev vedno sestavine, pa naj bodo še tako redke. Mama pa je ženska, ki vedno doma skrbi za gospodinjstvo in otroke. Sem rekel.. Moja družina je popolna, znana po odličnosti in inteligenci. Kot jaz.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

Imam 3 starejše brate in eno mlajšo sestrico, ki je ravno na poti. Nikogar ne bi zamenjal, čeprav se včasih še vedno zravsamo in zelo radi tekmujemo, pa naj bo to samo kdo bo prvi za mizo. Čeprav ne živijo več z nami, dva imata namreč že družino, eden pa se je ravno poročil. Skratka, nisem edinec, čeprav se včasih obnašam tako.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

Nimam samo ene. Toda naj vam nekaj zaupam.. Skrivnost se skrivnost imenuje z razlogom. Ena od manjših pa je, da sem bil nekoč zaljubljen in to dekle mi je strlo srce. To pa je vse kar bom povedal o svoji temni strani.

najboljši in najslabši spomini?

Najboljši? Težko izluščim samo enega. Najslabši? Zabodli so me z nožem v hrbet. Ne dobesedno, seveda.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

Malo pred 1.letnikom sem jo dobil. Odlična je, po vseh teh letih lahko rečem, da me ni na cedilu pustila niti enkrat. Sekvojin les in zmajeva srčna kita za jedro. Dolga je dobrih 28 cm in se mi popolnoma prilega v roko. Vendar jo je preizkusil moj prijatelj in bila je neverjetno trmasta.  

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

Nič od tega. Dolgčas. Imam zmaja. Da, dobesedno. Vedno sem oboževal te zveri, zato mi je oče le kupil enega in imam na ga družinskem posestvu. Ime mu je Lucky. Toda, ker ne morem z njim prenašati pisem, sem neznansko vesel, da sem nekoč pozdravil zlomljeno krilo svojemu sokolu Pennu, saj mi je od takrat neverjetno zvest in predan družabnik. Težko me boste videli brez njega.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

Hipogrif. Velik, bleščeč in mogočen hipogrif, ki ga naravnost obožujem in je simbol mojega čudnega značaja in večih plati.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

Še sam sem bil presenečen. Ko sem stal pred omaro sem namreč mislil, da sem edini, ki se ne boji ničesar. O, prekleto sem se motil in skoraj bi pozabil urok zaradi strahu. Bila je trava. Pa ne navadna. Bila je lumerjeva zel, strašno strupena rastlina zaradi katere bi kot mali skoraj umrl, ko mi je oplazila roko.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Ne vem, nisem še stal tam. Verjetno bi videl sebe, poznanega in pomembnega. Saj veste, slava in bogastvo. Ženske, prijatelji. To, verjetno..


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

MJK!

si fant ali dekle?

tale lik je last 2 oseb. eden je moški, druga ženska. to pomeni, da sem srednji?

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

PM is always welcome Smile

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

ne dolgo..

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

saj boste kmalu videli. presenečenje? kdo jih pa nima rad..


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 







HARVEY, WILLIAM Sf


Nazadnje urejal/a WILLIAM HARVEY Pon Jul 29, 2013 10:23 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

HARVEY, WILLIAM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: HARVEY, WILLIAM   HARVEY, WILLIAM EmptySre Jul 24, 2013 11:45 pm

HARVEY, WILLIAM Ravensortzps997a9a89
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

HARVEY, WILLIAM

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» william & julianne
» Elena & William
» Miza pri oknu [For William]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Drznvraan-