KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Tema 1 Fs
Tema 1 Fa
Tema 1 Ju


Tema 1 Rwuhtwo
Tema 1 Rzdz
Tema 1 Napoji Tema 1 Obramba Tema 1 Bunk Tema 1 Zgod Tema 1 Rune Tema 1 Care Tema 1 Sprem Tema 1 Num Tema 1 Astro Tema 1 Prerok
Tema 1 LilsTema 1 Potty
Tema 1 As2
Tema 1 Otm
Tema 1 Sf

Share
 

 Tema 1

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tema 1   Tema 1 EmptyPon Jul 22, 2013 2:55 am

 Tema 1 STONEBRIDGETOWERHOG
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com

Bunny RoBones

Bunny RoBones



ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 02/02/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 86
ϟTočke : 63
Female

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptyPet Jul 26, 2013 11:14 am

Čisto zasanjana in zatopljena v svoj svet, je Bunny počasi stopala prek mosta in se skoraj izgubila v meglici, ki je prihajala z dna globokega in zapuščenega brezna pod dolgim mostom. Zrak je bil mrzel in čist, in Bunny je prosto po prešernu kot svobodna ptica kar lebdela čez most. V daljavi ni bilo slišati ničesar. Hladni veter ji je rahlo razmršil njene blontne dolge lase, tako da si jih je morala spet ukrotiti u rokom. Tako je izza pasu izvlekla palico in sama sebi zamrmrala čarobne besede in njeni lasje so ji takoj zlezli po rameh navzdol in se rahlo zavili. Za trenutek je pomislila, da je sama, zato si je zatlačila palico nazaj za pas. A kmalu se ji je za hrbet nekdo neslišno priplazil.
Tema 1 Tumblr_inline_mgtmueCU7r1rt8qgo
'Hiter si,' mu je Bunny nagajivo rekla in se mu pustila, da jo je objel od odzadaj. V njegovem objemu se je Bunny končno počutila varno in sproščeno. 'Mislila sem že, da te ne bo.'
Nazaj na vrh Go down

Regulus Black

Regulus Black

Spolzgad
Spolzgad

ϟŠtevilo prispevkov : 17
ϟTočke : 12
Male

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptySob Jul 27, 2013 12:07 pm



Stopal je po zatemnjenem hodniku ki je bil le na ovinkih malce osvetljen, toliko da je še komaj videl konice športnih čevljev. Svojih korakov sploh ni slišal, namreč se je na vsak način hotel izmuzniti iz šole da pride do osebe ki mu je pomenila nekako še največ na Bradavičarki in nasploh - RoBones Bunny. Dekle v katerega se je zatreskal na prvi pogled. Torej ljubezen na prvi pogled le obstaja. Končno se je prebil do vrat ko je za sabo slišal korake. ''Kdo je tam?! Kdo si drzne biti pokonci ob tej uri?! Ah ja, predstojnica rdečega doma. Zavil je z očmi in hitro odprl vrata, četudi so ta malo zacvilila, nato pa stekel na dvorišče in še naprej, kolikor hitro se je le dalo. Ustavil se je na začetku dolgega, kamnitega mostu in se zazrl v svetlolasko, zaprto v svoj svet in zamišljeno. Kot nekakšen kavalir se je odpravil do nje, roke tiščal v žep in bližje k njej je bil, glasnejši so bili njegovi koraki.

Preslišal je njene trapaste besede. Vse kar mu je ostalo je bil le še objem okoli njenega pasu, nič drugega. ''Bunn, misliš da bi te kdaj pustil čakati name? Tega nisem vreden.'' Zavrtel jo je da so se njune oči sedaj srečale in jo narahlo poljubil na tiste polne, sočne ustnice. Stala sta sredi mostu, njemu pa se je to zdelo kot sredi neke stvari - čudaško, če se izrazimo tako. Svoje prste je prepletel z njenimi in jo počasi povlekel za seboj da sta se z roko v roki začela čisto počasi sprehajati po trdni površini. ''Prekleta McGonagallčka je spet vohunila po hodnikih. Kot da si nima kaj drugega za začeti..'' Nekaj trenutkov je počakal, nato pa planil v tih smeh. ''..Ah, revica, čisto sem pozabil da si nima kaj začeti.'' Med tem je Bunny stisnil za roko močneje in jo povlekel še bližje k sebi, da so se njuna ramena že skoraj dotikala.

''Bunn, srček, povej če je kaj novega?'' Sladko se ji je nasmehnil in zamahal z njunima rokama, da se mu je na obraz prikazal bolj zadovoljen kot kakšen sladek nasmešek. Ozrl se je naokoli in opazoval kako je zadnji del svetlobe na Bradavičarki ugasnil. Bil je čas za spanje. No, ne zanju, ta dva sta imela končno čas drug za drugega. Ko so naokoli mrgoleli drugi učenci se nikoli nista pogovorila v miru, kaj šele da bi se na hitro poljubila, ko so že profesorji privreli tja in se jima pritoževali da so na hodniku mlajši učenci. Sramota za šolo. Bradavičarka se mu je prav smilila da so imeli tako obupne profesorje. ''In če vprašaš mene - v prekleti sobi se vsak večer tako dolgočasim. Vsak zaspi najmanj uro pred mani in začne spuščati zvoke, kot je smrčanje. Obup, vedno huje postaja.'' Zavil je z očmi in si dekletovo roko prilastil da jo je lahko hitro poljubil.
Nazaj na vrh Go down

Bunny RoBones

Bunny RoBones



ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 02/02/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 86
ϟTočke : 63
Female

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptyNed Jul 28, 2013 12:53 am

Bunny je bila presnečna. Med objemanjem si je predstavljala, da je v nebesih. In res je bila. Med poljubom ji je šlo na smeh, a se je zadržala in ga tesno objela in vrnila poljub. Nato se je rahlo zaskrbljeno odmaknila. 'Torej si imel težave s svojim naklepnim pobegom? Mislim, da si boš moral umisliti novo taktiko, kot pa tisti stari podirajoči podzemni prehod. Vsak čas bi se lahko zasul.' Bunny je delovala zaskrbljeno. 'In kdo ve, mogoče si po poti nabasal na kakšno Gryfondomovko. Nikoli ne vem kaj naklepaš.
Tema 1 Tumblr_inline_mm16yoRxJH1qz4rgp
Saj vidiš, da me skrbi zate. Ampak to samo zato ker te ljubim.'

Tema 1 Tumblr_inline_mm1sar4bWr1qz4rgp
'Ne bi rada, da ti katera druga prirase k srcu. Pravzaprav bo tako le nastradala.' Brez, da bi Bunny še kaj dodatnega nakladala in kvasila neumnosti, ki so ji hodile po glavi, jo je Regulus spet poljubil in takrat je Bunny poznala celoten odgovor na njene skrbi. Vedela je, da se brez razloga sekira, saj je sedaj v objemu imela princa svojih sanj. On je bil le njen, in ona njegova.
Potem, sta počasi začela hoditi po mostu proti zahodnemu stolpiču. Držala sta se za roke in njun korak je bil identičen. Bunny je tako le na pol poslušala kaj Regulus govori. 'Meeh nič novega. Samo kakšno knjigo moram uročiti, da mi kopira vsaj 50 razlogov, zakaj je zgodovina pomembna na nek del pergamenta. Saj veš, da bo Speedy vesel. Pa še za Colibrija naj bi vadila urok pozabe. Mogoče mi bo še prav prišel.' Potem pa je Regulus omenil njegovo spalnico. 'Potem te ne bi motilo, če bi jaz malce prismuknila v moško spalnico hm? Bi naju tvoji smrčeči prijatelji slišali? Oziroma, bi jih motila ženska pojava v spalnici?' Bunny se je nagajivo ugriznila v ustnico, se povlekla v objem Regulusu in ga zopet poljubila.
Nazaj na vrh Go down

Regulus Black

Regulus Black

Spolzgad
Spolzgad

ϟŠtevilo prispevkov : 17
ϟTočke : 12
Male

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptyNed Jul 28, 2013 3:19 am



Zavil je z očmi in jo pogledal. ''Ah, nič se ne bo zgodilo. Danes nisem uporabil prehoda, kar preko hodnika sem šel.'' Kasneje se ji je tolažljivo nasmehnil in ji pramen las popraviliz obraza. ''Nobena mi ne more prirasti k srcu tako kot ti.'' Trenutek je bil tako posladkan, zato je takoj utihnil. Preveč romantičnih stvari ni maral. Tiste so bile neumne in ogabne. ''Odnehaj s tvojimi neumnostmi da boš drugim grozila.'' Zasmejal se je.

''Sem ti že kdaj povedal da naloge delaš na pameten način?'' S tem je mislil kopiranje iz knjig. Sam tega ni nikoli počel. Ali si je pomagal s knjigami, ali pa so mu druga dekleta pisala naloge, sam pa se jim je moral zadolžiti s krajšim zmenkom. Seveda za te Bunny ni vedela, ker bi bila še kako užaljena in prizadeta, dekletom pa ni želel kaj slabega. Kdo ve, morda bi jih še kdaj potreboval? In sploh, Bunny bi ga zagotovo najraje ubila. Po njenih prejšnjih besedah si je lahko samo zamislil kaj vse bi naredila da bi se maščevala. Zato si je nekatere stvari dovolil zadržati zase.

''Mislim da ne bi imel kaj proti.'' Ob njenih naslednjih besedah se je namrščil. ''Odvisno.'' Imel ej nabranih nekaj izkušenj. Nekateri so se samo po tihem pogovarjali, drugi so se pritoževali in si ob tem držali blazino na glavi da bi lahko v miru zaspali. Nekateri so opazovali, drugi pa spali. Čisto odvisno od karakterja. Ponovno jo je objel in ji vrnil poljub. Obstala sta sredi mostu, objeta. ''In kaj bova zdaj? Do jutra v tem objemu?'' Še vedno jo je močno držal okoli pasu in se ji nasmehnil. Saj ne bi imel nič proti, a bi rad odšel še kam, saj bi ju lahko čakalo marsikaj.
Nazaj na vrh Go down

Bunny RoBones

Bunny RoBones



ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 02/02/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 86
ϟTočke : 63
Female

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptyNed Jul 28, 2013 10:56 pm

Spet vesela in malce energična Bunny je v zahvalo objela Regulusa, a ga takoj spustila in se malce pošalila. 'No, saj sploh nimaš druge izbire, kot pa to da si z menoj.' Tako je delovala malce lastniško, a njen nasmeh je vse skupaj spremenil v sarkazem. 'Eh in glede groženj... To se ne bo zgodilo, razen če imam razlog za to. Upam, da mi ga ne boš dal.' Priprla je oči in ga malce prezerljivo pogledala. Njegova naslednja pripomba o delanju domačih nalog jo je nasmehnila. 'Pametna že od rojstva,' je vzvišeno pripomnila, čeprov ni hotela tako izgledati. To ji je bilo v navadi, da se je sama sebe hvalila, čeprav ni hotela zgledati, kot da je preveč samovšečna. 'Ampak enkrat me je Ochrowtova zalotila, ko sem v knjižnjici iz knjige kopirala. Pa ravno za njo je bila naloga. Pravzaprav dodatna naloga, če se prav spomnim. Morala sem napisati cel spis o neki rastlini. Tako bedasto ime je imela, kdo bi si ga zapomnil... Potem pa pride ona v knjižnjico in poglej poglej takoj mi je odbila točke, koza.' Bunny je bila sedaj jezna na profesorico, ker sploh ni razumela, da je imela tisti teden pač več naloge kot ponavadi in vsega ni morala kar tako napisati sama. 'Zgleda, da bom morala začeti podkupovati profesorje ali pa iznajti nov način, da mi ne bo treba delati naloge. Mogoče pa si bom našla kakšen skrivni kotiček.' To je Bunny izgovarjala bolj sama sebi kot pa Regulusu, zato je kar sama začela hoditi nekam v tri krasne. A nato se je obrnila, da so njeni lasje zavalovali po zraku in se ji zavihteli na eno ramo. 'No kam bi šel? Očitno nisi ravno zainteresiran za fantovsko spalnico, torej...' Bunny je utihnila in zavzdihnila. Raje je bila tiho kot, da bi rekla kaj narobe.
Tema 1 Tumblr_inline_mjw7df9qDT1qz4rgp
Nazaj na vrh Go down

Regulus Black

Regulus Black

Spolzgad
Spolzgad

ϟŠtevilo prispevkov : 17
ϟTočke : 12
Male

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptyTor Jul 30, 2013 9:27 am



Bil je presenečen nad njenim veseljem da sta bila par. No, saj ga sicer niti ni motilo da sta bila. ''Kako si ti prepričana vase Bunny. Preveč optimizma imaš v sebi.'' Zasmejal se je in nekoliko trznil ob njenih naslednjih besedah. Je bila res tako smrtno resna? Upal je da ne. Čeprav bi znalo biti prav smešno ko bi jo videl s sekiro v roki, z vražjimi očmi stati pred njim in bi ga od jeze razkosala na prafaktorje. No, malo preveč sarkazma. ''Samovšečnica moja.'' Pomežiknil ji je in jo hitro cmoknil na lica.

''Ne sekiraj se, saj veš da si vseeno najboljša.'' Namenil ji je tolažljiv, a hkrati očarljiv nasmešek, ter jo s svojo roko povlekel bližje k sebi in jo ovil okoli pasu. Tako jo je držal in ji nastavil ramo če bi se naslonila nanj. Vsaj takšna je bila navada deklet. No, Bunny je bila v marsičem drugačna, zato se ne bi čudil če tega ne bi naredila. ''Srček, ogromno pridnih deklet imaš v svoji okolici, podkupi eno in ti naj naredi nalogo, ti pa ji boš dala nekaj v zameno.'' Vsako besedo je v mislih premleval, da ne bi zinil kaj preveč. Recimo kot to, kaj nudi dekletom v zahvalo. Oh ne, Bunny bi ga ubila. Ne, ne bi ga ubila. Scvrla bi ga, kar je zagotovo huje.

''Raje sem na svežem zraku kot v tistem smradu kjer komaj diham.'' Zasmejal se je in Samo hodil je naprej in ji pomignil naj mu sledi. ''Sicer ne vem kam greva - lahko ostaneva kar tukaj. Saj imam palico in nama lahko kaj pričaram.'' Karkoli. No, uporabil bi vsaj tisto znanje ki ga ima, čeprav se ni najbolj trudil za ocene. Ni mu bilo mar zanje, čeprav si je zastavljal visoke cilje. Vendar preljubi Regulus, za izobrazbo se je že sedaj potrebno potruditi.
Nazaj na vrh Go down

Bunny RoBones

Bunny RoBones



ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 02/02/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 86
ϟTočke : 63
Female

Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 EmptySre Jul 31, 2013 2:58 am

'Preveč optimizma? Imam razlog, da ga ne bi imela?' Bunny ni niti vedela kaj govori. Še vedno je bila zasanjana in malce oddaljena od celotnega dogajanja, zato se je le bežno nasmehnila, kot da bi bila omamljena. 'Oh daj no, ti pa sam sebe ne bi hvalil ha? Mislim, da nisem edina samovšečna tukaj. Kdo si cele dneve v spalnici neguje lase z najbolj zapletenimi uroki, ki jih dobiš le v knjigi 'Mislil sem, da sem najlepši, a potem sem tebe prijel v roke'. I mean.. kdo bi pa dal tak naslov knjigi?' Bunny se je spet nagajivo nasmehnila, saj je to govorila le za šalo, da bi mu vrnila. Nato je odlebdela do kamnite ograje, ki je mejila most in se naslonila nanj. Opazovala je brezno pod mostom. Bilo je globoko in kolikor je segalo v globino, toliko je tudi Bunny ljubila Regulusa. No, če bi njo vprašali koliko ga ljubi, bi rekla da še neštetokrat bolj. A v resnici, se je Bunny kljub raznoraznim večnim ljubezenskim obljubam počutila, kot da bi samo ona še pomagala njunemu razmerju, da še obstaja. Vedno, ko ji je Regulus govoril kako jo ima rad, je zvenel kot pokvarjen radio. Hotela je, da ji to tudi dokaže. Ko jo je potegnil k sebi in jo objel je še vedno razmišljala o njuni ljubezni. Koliko sega njegova ljubezen do nje v globino brezna pod njima? Ko je začel omenjati druga dekleta se je zdrznila. 'Pridna dekleta v moji bližini? Kaj pa ti veš? Pomojem vse prepisujejo od drugih, kaj da bi šele meni pisale...'
Tema 1 Tumblr_inline_mqnensSpIo1qz4rgp
Kljub temu, da je bil most v Bunnyjinih pričakovanjih zelo dolg, sta kmalu prišla do vrat, ki so bila čez dan odprta, da so lahko študenti prehajali iz enega stolpa v drugega po bližnjici. Sedaj so bila vrata zaprta in ko jih je Bunny hotela odpreti, je ugotovila, da so tudi zaklenjena. 'Šit, ta stari Filch pa res nima pameti. Sploh ni preveril, če je kdo zunaj. In ja, mogoče bi bilo boljše ostati tukaj čez noč, kot pa v zatohlih spalnicah. A veš, da ena v moji spalnici smrči?' Bunny si je pokrila usta in se zasmejala. 'Pa tudi druge izbire nimava, kot da tukaj ostaneva. Prav zagotovo so tudi vrata na drugi strani zaklenjena.'
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content





Tema 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema 1   Tema 1 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Tema 1

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» Tema 1
» Tema 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: bradavicarka :: med zidovi :: stolpi :: Stolp kamnitega mostu-