KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
salvatore, peggy Fs
salvatore, peggy Fa
salvatore, peggy Ju


salvatore, peggy Rwuhtwo
salvatore, peggy Rzdz
salvatore, peggy Napoji salvatore, peggy Obramba salvatore, peggy Bunk salvatore, peggy Zgod salvatore, peggy Rune salvatore, peggy Care salvatore, peggy Sprem salvatore, peggy Num salvatore, peggy Astro salvatore, peggy Prerok
salvatore, peggy Lilssalvatore, peggy Potty
salvatore, peggy As2
salvatore, peggy Otm
salvatore, peggy Sf

Share
 

 salvatore, peggy

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Peggy Salvatore

Peggy Salvatore

Pifpuff
Pifpuff

ϟStarost : 23
ϟRojstni dan : 02/09/2000
ϟŠtevilo prispevkov : 1
ϟTočke : 3
Female

salvatore, peggy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: salvatore, peggy   salvatore, peggy EmptyPon Jul 29, 2013 3:01 am


salvatore, peggy Scs

peggy-salvatore

salvatore, peggy Tumblr_mh6bgnAkyI1s3bm5mo1_400
[size=28]YOU ARE MAGICAL

RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je [Peggy Salvatore], toda brez problemov me lahko kličeš Peggs].
na ta svet sem prišel/a [2.9.2000], kar me naredi starega/o [12] let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me [fantje]. ljudje so mnenja, da izgledam kot [Candice Accola].
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Moj značaj je zelo dvoličen. Včasih sem prijazna, delavna, rada pomagam drugim... Včasih pa me zanese in znam biti zelo agresivna, jezikava in lena. Tega si se zelo rada odvadila. Sicer pa bi se značajsko opisala kot tigrico.

v katerih stvareh uživaš?
Uživam v sprehodih s svojimi prijatelji. Najbolj mi je všeč ko s prijateljicami dolgo v noč gledamo razne filme. Uživam tudi v pisanju knjig. Ker me to na nek način zelo sprošča. Uživam pa tudi med lepotičenjem, branjem knjig, tekom, krtačenjem mojih konjev... Ni pa bojšega kot oddih v drugi državi.

česa pa ne maraš?
Ne maram ljudi, ki jejo živali. Ker sem namreč vegetarijanka in dejstvo, da ljudje pobijajo živali za svoj užitek me spravi v obup. Ne maram lažnjivcev, prahu in majhnih zadušljivih prostorov. Ne maram tudi slabe hrane. Lenih učiteljev, ki so zelo dobro plačani za svoje delo, pa ga na opravljajo, kot bi ga morali. Ne maram svojega kraja in svoje države. Ne maram predsednikov in absolutno sovražim poležavanje.


imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?
Kot vsak drug imam obojih nešteto. Vendar sem tudi tak človek, da ne lebdim v oblakih kot drugi ampak se vedno postavim na trdna tla. Moj cilj je, da bi se čimprej, kakor hitro bi se dalo preselila v drugo državo. Ker naravnost obožujem velika mesta bi bil to New York. Ker pa vem, da to ni možno se vidim v kakšni majhni trgovinici in služim za majhen dobiček, vendar sem srečna,ker imam vsaj to. Moje sanje so iste kot cilj, poleg tega pa si želim, da bi postala slavna igralka in bi bila končno vsaj za nekoga pomembna in ne bi več stala v sencah in sovraštvu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]MY LIFE IS A MESS

HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?

Nikoli ni bilo zabavno biti jaz. Vedno sem se znašla v prepiru ali celo pretepu. Nikoli me ni nihče maral ali spoštoval. Najhuje je bilo v šoli. Vsako leto je huje ampak jaz se ne dam. Kakor pravi rek: "What doesn't kill you, makes you stronger" sem tudi vsako leto postajala močnejša. Sedaj pa mi je vseeno. Z nikomer nočem govoriti o moji preteklosti, vendar se samo pretvarjam, da sem nekdo drug.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?

Moji starši niso čisto nič kul. Pretvarjajo se, kot, da sploh ne obstajam. Nikoli niso bili podobni drugim staršem. Drugi starši so svojim otrokom vedno pomagali pri vsem, jaz pa sem se morala znajti po svoje. Sem čistokrvna čarovnica.

imaš brate ali sestre? kakšni so?
Imam mlajšo sestrico, ki je od časa do časa vredu. Včasih pa si želim, da je sploh ne bi bilo. Moj brat je še majhen, vendar ima že zdaj raje mojo sestrico kot mene.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.
Moja umazana skrivnost je ta,da se zelo rada tepem.
answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

najboljši in najslabši spomini?
Najboljšega spomina še nimam, vendar sem mlada in verjamem, da me to le še čaka. Najslabši spomin pa je ko mi je umrl bratranec.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]I AM A WIZARDING PERSON

I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica
Palico sem kupila v prečni ulici, tako kot vsi drugi dobri čarovniki. Najprej me je bilo malce strah, da me ne bo ubogala, vendar sem nato ugotovila, da je palica moja najboljša prijateljica, ki bo od zdaj vedno z menoj, v slabem in dobrem.  

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?
[day, month, and year of birth in words here]
Vse živali so mi všeč, vendar sem se odločila samo za dve, da ne bom za njih potratila preveč časa. Ki ga tudi nimam na pretek. Odločila sem se za mačko in ji dala ime Maslenuešk. Ker so mačke zelo dobre prijateljice in ker, se obnašajo kot, da bi razumele vsako tvojo besedo in solzo. Odločila pa sem se tudi za sovo, ker ne bi bila prava čarovnica brez sove. Sova pa je obenem tudi moja najljubša žival. Dala sem ji ime Pippy, vendar jo kličem Pips.


pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?
Najbolj me preseneti konj. Moj varuh je konj in sem ugotovila, da imava precej podobne lastnosti. Preseneti pa me zato, ker je tako inteligentna žival.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?
Najbolj se bojim, da se bo prikazal kot moja prejšnja učiteljica, ki se je zelo bojim.


Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?
Vidim se kot poslovno žensko sredi New yorka.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T

SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

[size=9]kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?
V resničnem življenju mi je ime Sonja, vendar se ne rada predstavim s svojim pravim imenom. Nimam še vzdevka in si ga tudi ne želim dobiti.



si fant ali dekle?
Sem dekle.



zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?
Kontaktirate me lahko na gmail. moj naslov je: sonjatursic@gmail.com


kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

Roleplayati sem šele začela.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PRED ODDAJANJEM OPISA POGLEJ OPIS V PREDOLGLEDU IN
ČE SEGA TEKST ČEZ OZADJE, ČISTO NA VRHU SPREMENI
height: 3200px V VEČJE ŠTEVILO!

 







salvatore, peggy Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

salvatore, peggy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: salvatore, peggy   salvatore, peggy EmptyTor Jul 30, 2013 7:20 am

salvatore, peggy Hufflesortzps0faad103
Nazaj na vrh Go down
 

salvatore, peggy

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Pihpuff-