KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
chloe marie davies Fs
chloe marie davies Fa
chloe marie davies Ju


chloe marie davies Rwuhtwo
chloe marie davies Rzdz
chloe marie davies Napoji chloe marie davies Obramba chloe marie davies Bunk chloe marie davies Zgod chloe marie davies Rune chloe marie davies Care chloe marie davies Sprem chloe marie davies Num chloe marie davies Astro chloe marie davies Prerok
chloe marie davies Lilschloe marie davies Potty
chloe marie davies As2
chloe marie davies Otm
chloe marie davies Sf

Share
 

 chloe marie davies

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

CHLOE DAVIES

CHLOE DAVIES

Pifpuff
Pifpuff

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 27/08/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 89
ϟTočke : 15
Female

chloe marie davies Empty
ObjavljaNaslov sporočila: chloe marie davies   chloe marie davies EmptyPet Jul 26, 2013 8:35 am


chloe marie davies Scs

chloemariedavies

chloe marie davies Tumblr_m66oudQip81r8rx02o6_250

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je chloe marie davies, toda brez problemov me lahko kličeš marie.
na ta svet sem prišel/a sedemindvajsetega avgusta, kar me naredi starega/o šestnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški. ljudje so mnenja, da izgledam kot amber heard.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

moj značaj? karakter? lahko bi rekli da sem resnično zadnja oseba, katero bi lahko to vprašali. moram vseeno poskusiti? že prav, že prav. najbrž bi me lahko poimenovali večni optimist, kajti nasmeh nikoli ne izgine z mojega obraza. nikoli se ne ukvarjam s tem kaj si ljudje mislijo o meni, navajena sem živeti v točno tistem trenutku ki tedaj teče: preteklost pustim za sabo in k sebi ne vlečem prihodnosti. mogoče sem preveč naivna in vedno vidim dobro v ljudeh, hja, ni me ravno težko zavrteti okoli prsta. ampak na bradavičarki sem zagotovo najbolj znana po tem da ga ni izziva ki ga ne bi sprejela, slovim po svoji drznosti in odkritosti za nove avanture. hitro se spustim v sako stvar ki mi je pomujena in ta moja neizmerna drznost me je že mnogokrat potegnila v težave.

v katerih stvareh uživaš?

rada imam življenje. uživam v jutranjih sončnih žarkih ki mi obsijejo lica, ob dežju ki me vedno znova premoči do kosti. plešem v dežju, rada plešem v dežju. ljubim vse okoli sebe, pa čeprav mi to ni venomer vrnjeno. obožujem nežnost odpadlih listov v jeseni, krhkih cvetlic v pomladi. ni specifičnih stvari ki jih imam rada ali bi se z njimi posebej ukvarjala, rada rečem, da sem nedefinirana.

česa pa ne maraš?

ljudi, ki mislijo da so več kot v resnici so. tistih sadistov ki se jim zdi vredno vsak odmor spravljati na prvošolčke, medtem ko so sami petkrat večji od njih. ne maram stokajočih ljudi, ne prenesem ljudi ki so vedno slabe olje. ljudi, ki ne opazijo podarjenih čudežev, ljudi, za katere je kozarec vedno na pol prazen.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

ne verjamem v sanje. verjamem v to da nam usoda postreže s tistih kar hoče sama, ne pa z našimi naivnimi sanjami. nimam načrtov: prepustila se bom toku, nekam bom že prišla.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


zabavno? preden sem prišla na bradavičarko je bilo moje življenje precej osamljeno. s starši, brez bratov in sester sem živela na angleškem podeželju, v neki veliki prazni vili v katero so vodila velika železna vrata. starša mi nikoli nista posvetila veliko pozornosti zato sem svoje dneve preživljala v okoliških gozdovih. moje otroštvo so najbolj zaznamovale tamkajšnje živali. feniksi, samorogi, tu pa tam je bilo treba na vrat na nos bežati za volkodlakom - ne, ni bilo ravno zabavno. a tam sem razvila svoj pogum in konec koncev mojih deset let le ni bilo tako zelo zapravljenih.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


starši se niso nikoli zmenili zame, vse do trenutka ko so profesorji  naš dom poslali pismo o nadarjenosti njunega otroka. ko sta izvedela da imam potencial za dobro čarovnico sta se končno odločila, da ne bom bila samo nek zmazek v popolni čistokrvni sliki naše rodbine.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

sem edinka. pa ni rečeno dasem zato razvajena ali zagrenjena.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

jaz sem pa resnično kot odprta knjiga. niti to s kom sem spala ni več skrivnost na bradavičarki... zakaj bi se obremenjevala s tem? skrivnosti so le še dodatna teža na človeških plečih, samo neumneži jih zadržujejo v sebi.

najboljši in najslabši spomini?

najboljši spomin je definitivno prihod na bradavičarko. vse te luči, nasmejani obrazi, utrip magije na vsakem koraku. in najslabši? seveda sem v tretjem letniku sprejela izziv in se ob polni luni odpravila  prepovedani gozd. včasih bi rada preklela to svojo brezmejno drznost... volkodlak ki sem ga srečala je na pustil malce več kot samo praskico - ničesar več ne bom rekla.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

hrast, jedro iz samorogovega roga, 27 cm

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

uh, nič od tega. moja nemarno debela kača charlie. brez skrbi, bolj je podobna krotki mački kot velikemu pitonu - glede na to da je njena celotna prehrana sestavljena iz ovsenih kosmičev se je resnično ni treba bati.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

iz moje palice je poletel feniks. njegove mogočne beline sem se zavedala šele čez nekaj minut, tako zelo sem bila fascinirana nad tem nenavadnim pojavom. feniks: ognjevit, bojevit, neizmerno strasten ter poguben. pravijo, da me ta žival resnično opisuje.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

bavkarja še nisem srečala in nimam prav nobene želje po tem. najbrž bi mi prikazal kakšno osamljeno sliko iz mojega otroštva.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

vidim svoje starše, ki jim je vsaj enkrat resnično mar zame. neuresničene sanje, hrepenenje mojega otroštva. sedaj sem na to skoraj popolnoma pozabila.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

call me TUNA! honeyboo.

si fant ali dekle?

i'm a lady.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

pm me, baby. saj ne grizem, razen takrat ko sem zares lačna.

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

it will be 2 years *newbie*

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

klečala je na tleh, njeno telo je bilo nekoliko zgrbljeno. je bila to tista ponosna, močna ženska ki so jo poznali vsi na ladji? je bilo to tisto samozavestno dekle ki je z nasmehom na obrazu ter mehkimi koraki hodila po palubju titanika, zavedajoč se da v rokah drži njegovo usodo? počasi se je izgubljala sama v sebi, vase vsrkavala njegove besede ter se bojevala z željo, da bi ga odrinila od sebe ter stekla ven iz tega prekletega prašnega prostora. a njene noge so bile kakor ohromele ter njeni udi je niso želeli ubogati. morala ga je poslušati, del nje je moral izvedeti njegovo zgodbo. pa si jo je sploh zaslužil povedati?
dotikal se je je, bil ji je blizu: preblizu. na svojem vratu je čutila njegovo vročo sapo ki je nežno grela njeno premraženo telo. razburjene besede so se usule iz njegovih ust kakor močan snežni plaz, pred katerim preprosto ni mogla pobegniti. lahko bi bila tiho, lahko bi ga pustila da svojo zgodbo pove od začetka do konca: a tega ni mogla storiti. "nihče. ravno to si. tekaš po tej prekleti ladji ter se igraš neko svojo igro vlog. to nisi ti. ti si le igralec a drami svojega življenja," je rekla tiho, komaj slišno: nekaj v njej je želelo, da arthur teh besed ne bi nikoli slišal. usločila je svoj hrbet in povesila glavo, tako da so ji svetli lasje popadali na obraz. bi ga sploh lahko pogledala v oči?
"fak, art. to delaš že celo svoje življenje, kajne? prepuščaš se toku. da, tvoja družina je bolj razbita kot bi si lahko mislila in ja, ni bila ravno najboljša odskočna deska. si kdaj pomislil da obstaja tudi druga pot?" vedela je da njene besede ne bodo naletele na kakšen velik odziv, a vedela je da je vredno poskusiti. bilo je redno poskusiti zanj. obstajala je možnost da ga bo s svojim optimizmom in vero v ljudi še bolj razjezila, prilila olja na ogenj. a tukaj konec koncev nista bila zato, da bi se prepirala - tega je bilo že dovolj. dvignila je glavo ter premerila moškega, ki je izgovarjal besede za katere nikoli ni mislila da jih bo slišala. gledala je njegovo telo ki se je stresalo ob napadu smeha, gledala ga je s kančkom strahu ter skrbi v svojem pogledu. upirala se je želji da bi ga poljubila ter mi rekla da bo še vse dobro: a ni mogla lagati. laži je bilo dovolj in to bi bila definitivno ena izmed njih. pred sabo je videla moškega, ki ljubi. ki ljubi svojo družino kljub temu da je v totalne razsulu, ljubi ljudi ki ga zavračajo. najbrž je v njej videl svojo ženo ter ji je zaradi tega pripovedoval vse to. "ne." ena sama beseda. ni vedela točno zakaj jo je izgovorila, a zdela se ji je potrebna. njen glas se je nekoliko tresel, a zvenela je odločno. "ne sovraži se. ne poskušaj si vzeti življenja, ne krivi se za to da ti je pred toliko prekletimi leti iz rok ušla neka deklina. prepovedujem ti, arthur bowenur. kajti ljudi za katere mi je mar ne o sovražil nihče," je rekla v eni sapi, medtem ko so se njeni prsti nežno prepletli z njegovimi. v svoja pljuča je zopet spustila zrak ter za trenutek zaprla oči. "kako neumno od mene, da si pustim biti tako zelo naivna. mafija je tvoj svet, je smet v katerega jaz ne morem priti. pomagala je tebi, naučila te je kako prepričati kakšno svetlolasko v to, da si pošten človek. uspelo ti je,! je zamrmrala ter ga pogledala. nasmehnila se je, iskreno: povedal ji je vse, od začetka do konca. in sedaj je bila ona na vrsti za izpad neumestnega smeha. "veš kaj? jebi se."


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


chloe marie davies Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

chloe marie davies Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chloe marie davies   chloe marie davies EmptyPet Jul 26, 2013 8:52 am

chloe marie davies Hufflesortzps0faad103
Nazaj na vrh Go down
 

chloe marie davies

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» the lamb above lions {chloe davies}
» Elena Chloe Greengrass

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Pihpuff-