KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
AMELIA LYNXES Fs
AMELIA LYNXES Fa
AMELIA LYNXES Ju


AMELIA LYNXES Rwuhtwo
AMELIA LYNXES Rzdz
AMELIA LYNXES Napoji AMELIA LYNXES Obramba AMELIA LYNXES Bunk AMELIA LYNXES Zgod AMELIA LYNXES Rune AMELIA LYNXES Care AMELIA LYNXES Sprem AMELIA LYNXES Num AMELIA LYNXES Astro AMELIA LYNXES Prerok
AMELIA LYNXES LilsAMELIA LYNXES Potty
AMELIA LYNXES As2
AMELIA LYNXES Otm
AMELIA LYNXES Sf

Share
 

 AMELIA LYNXES

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

AMELIA LYNXES

AMELIA LYNXES

Drznvraan
Drznvraan

ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 13/08/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 153
ϟTočke : 85
Female

AMELIA LYNXES Empty
ObjavljaNaslov sporočila: AMELIA LYNXES   AMELIA LYNXES EmptyČet Jul 25, 2013 12:41 am


AMELIA LYNXES Scs

Amelia Elissa Lynxes

AMELIA LYNXES -3-candice-swanepoel-vs-20869193-371-500


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Amelia Elissa Lynxes, toda brez problemov me lahko kličeš samo Amelia, Mel ali Mia.
na ta svet sem prišel/a 13. avgusta 1997, kar me naredi starega/o šestnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me fantje. ljudje so mnenja, da izgledam kot Candice Swanepoel.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

O svojem značaju? Se vam ne zdi, da bi bilo bolje o tem povprašati koga drugega? Presneto. No pa poglejmo.. Že večkrat sem slišala da sem bistra, lahko pa to tudi brez samovšečnosti potrdim. Če vse lepo zaokrožimo, se ne bojim skorajda ničesar, seveda pa nisem neustrašna. Rada preizkušam nove stvari, v tem res uživam, čeprav se marsikomu zaradi tega zdim nora ali piflarska. Čisto vseeno mi je za mnenje drugih, a z veseljem sprejmem kakšno kritiko, znam pa se tudi pošaliti na svoj račun. Saj ni tako težko. Recimo da sem razvajena, saj je bilo zame vedno dobro poskrbljeno. Rada imam družbo (še posebej fantovsko) in se ne bojim biti v središču pozornosti. Sem glasna in me je zelo težko preslišati ali spregledati,v razredu sem navadno med tistimi, ki skrbijo za nemir, čeprav mi na prvi pogled tega ne bi prisodili. Rada pomagam in klica na pomoč še nikoli nisem zavrnila. Recimo da mi je všeč, ko izvem, da se nekdo zgleduje po meni in ko slišim, da sem tem kakšnega pogovora, pa naj je to mišljeno kot dobro ali kot slabo.

v katerih stvareh uživaš?

No, to je pa čisto preprosto. Sem prava obsedenka s Quidditchem, čeprav so bili nekateri nad tem mojim navdušenjem zelo presenečeni. A kot pridna deklica tudi zelo rada berem, nikoli pa se ne bi odrekla sicer ozkemu korgu svojih pravih priajteljev. Čakajte, vam še povem zakaj sem tako obsedena s priljubljenim čarovniškim športom? Zato, ker so bili vsi prepričani, da se moram posvetiti učenju in ne športom, jaz pa sem bila izjemno trmast otrok in sem se sama naučila leteti. Nerada se baham, a v tem sem precej dobra.

česa pa ne maraš?

Ne maram zahrbtnosti, arogantnežev in pretirane samovšečnosti. Saj je lepo, če ima človek dobro mnenje o sebi, najhuje pa je, če ne sprejme kritike in se ne zna pošaliti na svoj račun. Oh in ne prenesem zateženih ljudi brez smisla za humor. We only live once, you have to learn how to have fun!


imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Mar nima tega vsado? Ja, rada bi postala aurorka ali znanstvenica, seveda pa ne bi imela čisto nič proti krajši karieri profesionalne Quidditch igralke.. ampak seveda bi se potem še vedno vrnila k znanosti in proučevanju čarovnij..


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


Oh dajte no, le kdo bi hotel biti kot jaz? Saj res, vsakdo! V moji preteklosti ni nič skrivnostnega, saj jo pozna cel svet. Bila sem pač najmlajša, pridna in prijazna deklica, ki so jo vsi oboževalil. Ne bi pretiravala, če bi rekla, da sem rahlo razvajena. V preteklosti se je vse vrtelo okoli mene, nikoli nisem imela nobenih skrbi in dobila sem vse, za kar sem prosila. Kaj pa bi si mlado dekle lahko še želelo? Živela sem v znani rodbini, bogati smo, to priznam, a ne smem povedati kako obsežna je naša zakladnica, to je družinska skrivnost. Ampak mojo preteklost pozna ves čarovniški svet, zato tu pač ni dosti za povedati.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


Čigavi starši pa so kul? To je najpomembnejše vprašanje. Čistokrvna sem, mar ni to očitno? Oče je večino časa zdoma, potuje po svetu in zbira znanje, ki ga zapisuje v svojo ogromno knjigo, ki ima že zdaj čez 2000 strani, mama pa je bolj ustaljena in mirna ženska, ki je mahnjena na modo in obvlada varjenje napojev. Moja rodbina je čistokrvna že vse od začetka in še nikoli se ni nikjer pojavil kdo, ki bi to tradicijo prekinil.


imaš brate ali sestre? kakšni so?

Na mojo veliko srečo nisem edinka. Imam starejšega brat,a ki je šolanje že končal. Res ga imam rada, veste. vedno skrbi zame in ob njem se počutim varno. Pripravljen me je zaščititi vedno in povsod, vedno mi pomaga in čeprav se včasih prepirava, je moj najboljši prijatelj.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

ja, vsak ima vsaj eno, a jaz jih imam več. In nisem prepriana, če jih želim deliti z vami. Saj vas ne poznam! Ampak nekaj pa vam povem.. v naši družini ni vse tako bleščeče, kot se zdi na prvi pogled. Vendar to ni več moja skrivnost, in to je že popolnoma druga zgodba.

najboljši in najslabši spomini?

Nimam spominov. To je čista resnica. Svojega otroštva se komaj spomnim, tja do petega leta je vse megleno.. potem pa nenavadno jasno. še zdaj ne vem, zakaj je tako, a nekoč bom ugotovila. To sem si prisegla.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]I AM A WIZARDING PERSON

I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

Svojo palico sem dobila že pri osmih letih. Dolga je 33 centimetrov, je iz hrasta, v njej je vylin las, kar jo naredi popolno kombinacijo zame. Res imam rada svojo palico, čutim, da sva povezani, čeprav vem, da je samo palica. Elegantna in zelo zvesta palica.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

Sova seveda! Moja majhna puhasta stvarca z smaragdno zelenimi očmi, ki se ves čas nagajivo svetlikajo. Od tod ji tudi ime. Sparkly je zelo živahna in včasih pomislim na to, da bi jo preprosto zaprla v eno škatlo in jo nekam poslala. Nekam zelo zelo daleč od koder ne bi mogla prileteti.


pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

Verjamete ali ne, iz moje palice je pricopotala majhna in luštna panda. Najprej sem mislila, da me to sploh ne more zaščititi, a sem kaj kmalu spoznala, da sem res zelo povezana z njo. Ampak vseeno, kdo za varuha dobi pando?!


iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

Pravzaprav me moj bavkar niti ne preseneti. Ko stopi iz omare se pravzaprav zasmejim in z lahkoto opravim s harpijo, ki mi hoče odtrgati glavo. Najprej sem mislila, da sem padla v času nazaj, da sem spet majhna deklica, ki se sreča iz oči v oči z razbesnelo harpijo, a sem se dosti hitro zavedla, izgovorila urok, se nasmehnila in opazovala, kako je pošast izginila.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Verjetno bi čez nekaj let videla drugače, a ko se zdaj pogledam vanj ob sebi zagledam postavnega fanta, ki ga ne prepoznam. Malo bolj pogledam tudi sebe in opazim priponko predstavnice, oblečen imam Quidditch dres, na katerem se svetlika znak za kapetanko, v rokah pa držim pokal.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

Moje ime je zaupno, kličete pa me lahko Glo ali Globus :p


si fant ali dekle?

I'm a girl.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

Kaj je pri tem tako zanimivega? Saj sem samo živo bitje.. drugače pa ja, PMji so dobrodošli, kkšnega maila ali prošnje na FBju pa se tudi ne branim Wink

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

Približno eno leto..

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

Prevelika radovednost je lahko nevarna. Pustite se presenetiti Wink


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



AMELIA LYNXES Sf
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

AMELIA LYNXES Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AMELIA LYNXES   AMELIA LYNXES EmptyČet Jul 25, 2013 12:54 am

AMELIA LYNXES Ravensortzps997a9a89
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

AMELIA LYNXES

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» YOU HAVE TO LIVE FOR THE MOMENT - AMELIA LYNXES
» ALEXANDER & AMELIA
» AMELIA & CHAD

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Drznvraan-