KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
BLACK, ANDROMEDA NEITH Fs
BLACK, ANDROMEDA NEITH Fa
BLACK, ANDROMEDA NEITH Ju


BLACK, ANDROMEDA NEITH Rwuhtwo
BLACK, ANDROMEDA NEITH Rzdz
BLACK, ANDROMEDA NEITH Napoji BLACK, ANDROMEDA NEITH Obramba BLACK, ANDROMEDA NEITH Bunk BLACK, ANDROMEDA NEITH Zgod BLACK, ANDROMEDA NEITH Rune BLACK, ANDROMEDA NEITH Care BLACK, ANDROMEDA NEITH Sprem BLACK, ANDROMEDA NEITH Num BLACK, ANDROMEDA NEITH Astro BLACK, ANDROMEDA NEITH Prerok
BLACK, ANDROMEDA NEITH LilsBLACK, ANDROMEDA NEITH Potty
BLACK, ANDROMEDA NEITH As2
BLACK, ANDROMEDA NEITH Otm
BLACK, ANDROMEDA NEITH Sf

Share
 

 BLACK, ANDROMEDA NEITH

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

andromeda black

andromeda black

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 25
ϟRojstni dan : 29/06/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 41
ϟTočke : 20
Female

BLACK, ANDROMEDA NEITH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: BLACK, ANDROMEDA NEITH   BLACK, ANDROMEDA NEITH EmptyTor Jul 23, 2013 3:45 am


BLACK, ANDROMEDA NEITH Scs

andromedaneithblack

BLACK, ANDROMEDA NEITH 22151833edwwgd1d

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je andromeda, toda brez problemov me lahko kličeš ann ali dromeda.
na ta svet sem prišel/a devetindvajsetega junija leta 1998, kar me naredi starego petnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me tako moški kot ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot lily collins.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

zadržana in skrivnostna - to je tisto kar me najbolj definira. ljudem na splošno ne zaupam, do tujcev sem hladna, na veliko uporabljam sarkazem in natančno vem kako užaliti. vendar pa sem še vedno najbolj prijetna oseba v svojem domu - mnenje drugih ne moje. mogoče zato ker nimam zadržkov do brezkrvnih ter osebe ocenjujem na podlagi njihove inteligence ter značaja. občasno sem nekoliko vzvišena, posedujem pa tudi ščepec sebičnosti. ne navežem se z lahkoto, do svojih prijateljev - tisto malo kar jih imam - sem zelo zaščitniška - čeprav ne vedno prijazna. na svet gledam z veliko mero realizma, moja največja prednost pa je po vsej verjetnosti velika inteligentnost.

v katerih stvareh uživaš?

branju težkih strokovnih knjig, preučevanju črne magije, prakticiranju naprednih urokov ter znanosti ki jo uporabljajo bunkeljni - na splošno torej v vsem pri čemer se lahko kaj naučiš. posebej pa me privlačijo tudi različne psihološke igrice.

česa pa ne maraš?

športa. hvala bogu, da na bradavičarki nimamo ur športne vzgoje, tako kot na bunkeljskih šolah - v tem primeru bi se po vsej verjetnosti preprosto ubila. prisežem, da še niste srečali nerodnejšega človeka od mene. druga stvar ki mi nikakor ne gre od rok pa so napoji - pojma nimam kako je to sploh mogoče glede na to, da pri ostalih predmetih bolj ali manj blestim.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

kot vsaka ambiciozna oseba, tudi jaz stremim predvsem po uspehu in bogastvu.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


hladni starši obsedeni s pravili in čistokrvnostjo, povsem nesposobni kakršnega koli izkazovanja ljubezni ter z nagnjenostjo po popolnem omejevanju svojih otrok. tako da ne, nikoli ni bilo pretirano zabavno biti jaz in dvomim da kdaj bo.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


moji starši? kul? mja, pa kaj še. saj bi vam z velikim veseljem na dolgo in široko razložila kaj me moti na njih, vendar dan nikakor nima dovolj ur. poleg tega pa sem se že navadila na dejstvo, da imajo stene tako oči kot ušesa in verjemite; če bi moji starši slišali tisto kar imam povedati, bi morala po hitrem postopku spakirati in zbežati najmanj v sosednjo državo -> tako bi mogoče še celo ostala živa do sedemnajstega rojstnega dneva. in hja, po vsem tem lahko sklepate, da sem čistokrvna.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

dve starejši sestri. sicer ne shajamo vedno ravno najbolje, vendar ju imam vseeno zelo rada.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

ne vem če boste to kar vam bom povedala jemali kot umazano skrivnost, sem pa prepričana da moji starši vsekakor bi. ničesar nimam proti bunkeljnom - v bistvu se mi zdi da jih imam celo raje kot dejanske čarovnike -, tako da poletne počitnice velikokrat preživim v preučevanju tistega kar so zgradili. poleg tega me je klobuk izbiruh skoraj vrgel v drznvrran.

najboljši in najslabši spomini?

najboljši - v življenju se mi ni zgodilo prav veliko stvari, ki bi jih lahko označila kot dobre, tako da po pravici povedano ne vem. mogoče takrat, ko sem končno dojela, da me večino leta ne bo doma?
najslabši - vsekakor takrat, ko me je oče za skoraj cel teden zaprl v klet in to zgolj zaradi tega ker sem po nesreči omenila, da ljudi ne bi smeli soditi po krvni sliki.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

dolga 28 centimetrov, narejena iz tise in z zmajevo kito v jedru. mojster, ki mi jo je prodal je rekel, da je posebej dobra za napadalne uroke.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

podgane so veliko preveč patetične, krastač nikoli nisem ravno marala, sove so sicer koristne, vendar elegantnim in samostojnim mačkam kljub temu ne sežejo niti do kolen. moja žival je torej mačka, čisto črna in poimenovana po boginji noči - nyx.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

ko mi je z veliko razburjenostjo končno uspelo pričarati solidnega varuha, nikakor nisem pričakovala da bo žival, ki simbolizira moje bistvo, ravno zmaj. ta velika zver je navsezadnje mešanica med ognjem ter hladom in v sebi nosi velika nasprotja, jaz pa sem se vedno videla v vlogi obvladane osebe z jasnimi cilji
.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

še nikoli se nisem soočila z bavkarjem in glede na to da je moje življenje polno takšnih ali drugačnih strahov, resnično ne bi vedela česa se najbolj bojim. ampak če bi bila prisiljena ugibati... no, v tem primeru bi rekla, da višine. dejansko se mi začne močno vrteti že ko sem od tal oddaljena samo za kakšnih pet metrov.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

slavo, bogastvo, uspeh in vpliv - mislim da nadaljnji opisi niso potrebni.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

i don't like my real name at all, so please call me lilith.

si fant ali dekle?

girl last time i checked :p.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

pm will do.

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

around 3 - 4 years i think.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

eden izmed starejših:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PRED ODDAJANJEM OPISA POGLEJ OPIS V PREDOLGLEDU IN
ČE SEGA TEKST ČEZ OZADJE, ČISTO NA VRHU SPREMENI
height: 3200px V VEČJE ŠTEVILO!

BLACK, ANDROMEDA NEITH Sf
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

BLACK, ANDROMEDA NEITH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BLACK, ANDROMEDA NEITH   BLACK, ANDROMEDA NEITH EmptyTor Jul 23, 2013 3:53 am

 BLACK, ANDROMEDA NEITH Slythsortzps7f1f7e2d
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

BLACK, ANDROMEDA NEITH

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» ANDROMEDA BLACK
» REGULUS BLACK
» Black, Regulus
» sirius orion black
» boulevard of broken dreams - sirius black

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Spolzgad-