KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
sirius orion black Fs
sirius orion black Fa
sirius orion black Ju


sirius orion black Rwuhtwo
sirius orion black Rzdz
sirius orion black Napoji sirius orion black Obramba sirius orion black Bunk sirius orion black Zgod sirius orion black Rune sirius orion black Care sirius orion black Sprem sirius orion black Num sirius orion black Astro sirius orion black Prerok
sirius orion black Lilssirius orion black Potty
sirius orion black As2
sirius orion black Otm
sirius orion black Sf

Share
 

 sirius orion black

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Sirius Black

Sirius Black

Gryfondom
Gryfondom

ϟStarost : 29
ϟRojstni dan : 08/07/1994
ϟŠtevilo prispevkov : 44
ϟTočke : 12
Male

sirius orion black Empty
ObjavljaNaslov sporočila: sirius orion black   sirius orion black EmptyPet Jul 26, 2013 1:55 am


sirius orion black Scs

siriusorionblack

sirius orion black Tumblr_m9t1qb3A601r7upxy sirius orion black Tumblr_m9t1qiC4b11r7upxy

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je sirius orion, toda brez problemov me lahko kličeš black - po priimku pač.
na ta svet sem prišel/a osemnajstega marca, kar me naredi starega/o sedemnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me lepe dolgonoge blondinke. ljudje so mnenja, da izgledam kot thomas mcdonell.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

ali me resno to sprašujete? nevem. jaz sem jaz. zaenkrat se nimam namena spreminjati. rad uživam življenje po svoje in živim za trenutek, ne za prihodnost. nekateri pravijo, da sem kreten. pa kdo jih sploh posluša? jaz že ne. briga me. sem precej samosvoj, marsikatero stvar pa rad začinim z obilico srkazma. ah ja, svet je lep.

v katerih stvareh uživaš?

v vseh prepovedanih rečeh. zakaj? jasno, zato ker so prepovedane. rad kršim pravila in si mislilm, da so bila ustvarjena izključno za to, da jih kršimo.

česa pa ne maraš?

ljudi? kretenov? debelih žensk... saj so si same krive, da so debele. pa naj se ne bašejo med vsakim odmorom. ko bodo one izgubile junfr, bom jaz že papež v rimu. v svojem drugem mandatu. aja pa bratca tudi ne. on spada v tisto prej povedano kategorijo kretenov.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

ah, lepo vas prosim no. kakšne preklete sanje. kdo pa sploh še sanja? na mojo veliko srečo - hvala bogu, vsaj nisem eden tistih katerim so starši, ko so oni bili še v trebuhu jasno začrtali njihovo prihodnost. bomo videli, kako se bo vse skupaj odvilo. nikoli se ne ve, lahko izdahnem že naslednjo minuto tega intervjuja. ja, čisto resen sem. če pa dobro pomislim, lepo bi bilo  končati tole šolo in da je ne vidim nikoli več.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


če iščete zgodbo o žalostni in dramatični preteklosti ste na napačnem kraju. nič posebnega. pač bedno, kaj? nisem razpoložen za taka vprašanja, gremo lahko dalje? hvala.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


moji starci so kul. itak. dovolijo mi vse. oziroma bolje rečeno nimajo izbire, tudi težijo mi ne ker oba vesta, da sem dovolj spodoben, da bi šolo naredil z levo roko. pa tudi, da imam dovolj v glavi, da ne bi zabredel v res velike težave. zaupata mi. krvna slika? mar se ne vidi, da sem čista perfekcija - čistokrven black.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

brata. enega. koga že briga?

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

najraje bi se zasmejal. moja skrivnost ni umazana, prej bi lahko rekel, da sem ponosen nanjo. sem mag. eden izmed maraudarjev. spremenim se lahko v grima.

najboljši in najslabši spomini?

najslabši prisežem, da takrat ko sem dobil brata. bolje bi bilo, če sploh ne bi obstajal. najboljši pa... mogoče prav to, da sem jaz tisti, ki je pretrgal družinsko tradicijo in bil dodeljen v gryfondom.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

glog in dlaka samoroga, 25 centimetrov

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

siva mačka poison

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

rdeči zmaj

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

smrti

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

odvrženo masko in pristen nasmeh


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

i'll go with daphne

si fant ali dekle?

femme fatale

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

pm will be fine

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

3+



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


sirius orion black Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

sirius orion black Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: sirius orion black   sirius orion black EmptyPet Jul 26, 2013 1:57 am

sirius orion black Gryffsortzpsd0a483b0
Nazaj na vrh Go down
 

sirius orion black

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» boulevard of broken dreams - sirius black
» Julianne & Sirius
» REGULUS BLACK
» Black, Regulus
» ANDROMEDA BLACK

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Gryfondom-