KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Reckelfire, Magnolia Fs
Reckelfire, Magnolia Fa
Reckelfire, Magnolia Ju


Reckelfire, Magnolia Rwuhtwo
Reckelfire, Magnolia Rzdz
Reckelfire, Magnolia Napoji Reckelfire, Magnolia Obramba Reckelfire, Magnolia Bunk Reckelfire, Magnolia Zgod Reckelfire, Magnolia Rune Reckelfire, Magnolia Care Reckelfire, Magnolia Sprem Reckelfire, Magnolia Num Reckelfire, Magnolia Astro Reckelfire, Magnolia Prerok
Reckelfire, Magnolia LilsReckelfire, Magnolia Potty
Reckelfire, Magnolia As2
Reckelfire, Magnolia Otm
Reckelfire, Magnolia Sf

Share
 

 Reckelfire, Magnolia

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Magnolia Reckelfire

Magnolia Reckelfire

Spolzgad
Spolzgad

ϟŠtevilo prispevkov : 43
ϟTočke : 138

Reckelfire, Magnolia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Reckelfire, Magnolia   Reckelfire, Magnolia EmptyTor Jul 23, 2013 2:31 am


Reckelfire, Magnolia Scs

magnolia-reckelfire

Reckelfire, Magnolia Anigif

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je magnolia reckelfire, toda brez problemov me lahko kličeš mag.
na ta svet sem prišel/a četrtega septembra 1962, kar me naredi starega/o štirinajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški. ljudje so mnenja, da izgledam kot emma watson.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

sama sem mnenja da je moj značaj poseben. pojma nimam kaj je razlog zato. morda bi lahko rekla da sem kolerik. ne obupam na svojih sanjah in dosežem to kar hočem. lahko bi rekli da se mi namesto krvi v žilah pretaka sarkazem.

v katerih stvareh uživaš?

uživam ko lahko dobim glavno besedo in me to naredi vplivno v družbi. ko berem knjige, se odlično vživim v nek lik ki mi je všeč - takrat se počutim popolno. v chadovi družbi mi je najbolje - kot bi bila v nebesih.

česa pa ne maraš?

tistih brrzkrvnih cepcev ki želijo zvezo s chadom na vsak način prekiniti. prav tako ne maram vedeževanja. predmet, kjer ti gre na bruhanje. niti ne maram poraza in tega da ne dosežem kar želim. če kdo meni da je boljši od mene.. škoda da bi o takih osebah izgubljali besede in čas.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

nič posebnega, zaenkrat. dosegam vse kar si želim, sicer so vse zaenkrat manjše želje. velikih, življenskih ciljev za prihodnost še nimam.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


če spregledamo to da sem posvojena, je bilo odlično. vsaj tisti del ko sem bila na bradavičarki. o pravih starših ne vem nič, pojma nimam ali še živijo, ali zakaj sem bila posvojena. zaenkrat je vse še skrivnost ki jo bom nekoč razvozlala.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


kot sem rekla, ne poznam jih. ne vem kdo so, zakaj so me oddali: so mogoče umrli in sem šla v posvojitev, ali me niso hoteli.. razlag je veliko. posvojitelji pa.. imajo sina ki jim pomeni vse na svetu. jaz sem le nek čudak v hiši, coprnica, ničesar vredna deklina. a me to ne moti. vem kdo sem in česa sem zmožna. rekla sem jim že vse mogoče, to ponavadi pomaga, tudi takrat ko rečem da jih bom začarala se me bojijo. sicer pa moja kri ni znana.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

ni znano, ali sem edinka ali imam brate / sestre. niti me to tako ne moti.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

moje misli o chadu in meni lahko zatavajo kamorkoli. včasih razmišljam tudi bolj umazane stvari. morda se to za četrtošolko ne spodobi, a si ne morem pomagati. seveda tega ne ve nihče, razen mene, saj skrivnost trdno čuvam v sebi.

najboljši in najslabši spomini?

najboljši je bil prav gotovo ta, ko sem prvič prišla na bradavičarko. ko sem bila dodeljena v spolzgad. ko sem spoznala toliko novih ljudi. vsekakor je bil to najlepši trenutek mojega življenja. in tudi zveza mi ga še zdaj lepša. najslabši spomini so vsi tisti, ko sem doma - med poletnimi počitnicami. nimam pa najhujšega ali kako bi se že temu reklo.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

33 centimetrov, bukev, dobra za temačne uroke, feniksovo pero

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

mačka.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

mačka.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

klovni.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

sebe s chadom.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

keira, again :p.

si fant ali dekle?

dekle.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

zs.

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

3/4 leta.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

Spoiler:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Reckelfire, Magnolia Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

Reckelfire, Magnolia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Reckelfire, Magnolia   Reckelfire, Magnolia EmptyTor Jul 23, 2013 5:06 am

 Reckelfire, Magnolia Slythsortzps7f1f7e2d
Nazaj na vrh Go down
 

Reckelfire, Magnolia

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» MAGNOLIA RECKELFIRE
» Julianne & Magnolia

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Spolzgad-