KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Aria Lae Avery Fs
Aria Lae Avery Fa
Aria Lae Avery Ju


Aria Lae Avery Rwuhtwo
Aria Lae Avery Rzdz
Aria Lae Avery Napoji Aria Lae Avery Obramba Aria Lae Avery Bunk Aria Lae Avery Zgod Aria Lae Avery Rune Aria Lae Avery Care Aria Lae Avery Sprem Aria Lae Avery Num Aria Lae Avery Astro Aria Lae Avery Prerok
Aria Lae Avery LilsAria Lae Avery Potty
Aria Lae Avery As2
Aria Lae Avery Otm
Aria Lae Avery Sf

Share
 

 Aria Lae Avery

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Aria Lae Avery

Aria Lae Avery



ϟStarost : 27
ϟRojstni dan : 04/09/1996
ϟŠtevilo prispevkov : 3
ϟTočke : 7
Female

Aria Lae Avery Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Aria Lae Avery   Aria Lae Avery EmptyNed Avg 11, 2013 1:32 am


Aria Lae Avery Scs

AriaLaeAvery

Aria Lae Avery 414345


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Aria Lae Avery, toda brez problemov me lahko kličeš Ria.
na ta svet sem prišel/a 4. septembra leta 1995, kar me naredi starega/o sedemnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški. ljudje so mnenja, da izgledam kot Shailene Woodley.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

sem živahna in samozavestna, včasih malce zajedljiva sedemnjastletnica, ki uživa v vseh mogočih scenarijih življenja. včasih se rada umaknem tudi v svoj tih in mirni svet, kjer si lahko zberem svoje misli in ustvarim mnenja. veliko bi me jih opisalo kot pošteno živahno in preprosto dekle z veliko prebliski in bujno domišljijo. zato imam tudi sposobnost splesti najzapletenejše plane in potegavščine.

v katerih stvareh uživaš?

uživam v raziskovanju novih reči, spoznavanju novih ljudi, ne manjkajo pa tudi potegavščine in druge stvari ob katerih se na smrt nasmejim. rada pomagam drugim ljudem, saj uživam ob tem kakšen vpliv lahko imajo moje besede in kaj to lahko pomeni za sočloveka. obožujem svoj nasmeh, lase in noge. uživam tudi v kršenju pravil in preživljanje časa zunaj v naravi, kjer se sprostim. uživam v tem da sem to kar sem.

česa pa ne maraš?

ne maram pretvarjanja in lažnih ljudi, ne prenesem laži. ne maram sedenja pri miru in čakanja, predvsem pa zapravljanja časa za brezvezne nepotrebne stvari. raje delam nekaj koristnega, tisto v čemer uživam kot pa da se mučim ob stvareh, ki mi niso všeč.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

po končani bradavičarki si želim priti do dobre službe in spoznati moškega svojih sanj s katerim si želim otrok. najraje bi živela v neki razkošni vili Londona, kjer mi je vse pri roki, hkrati pa blizu vseh najboljših trgovin s cunjami. rada živim obkoljena z ljudmi, pa čeprav si včasih zaželim samote, zato bi mi bilo nekakšno mesto ravno pravšnje.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


vsekakor! okoli mene so se vedno dogajale čudne stvari, ki so bile vedno smešne, nikoli pa se ni dalo kazati s prstom name, saj sem že kot mala obvlada spletkarjenje. z sestro sem se dobro razumela, saj sva imeli skupaj dvojno moč da spodkopljeva oblast mame in očeta, pa tudi gostov in prijateljev. vedno sem znala biti zvesta do ljudi, ki so si to zaslužili in jim tudi zaupala. sicer pa smo se v družini vedno dobro razumeli, saj smo vsi podobnih karakterjev in mnenja. že kot majhna sem se seznanila z našimi družinskimi dnevi, ki pa so res najboljši dnevi na svetu.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


moji starši so najboljši. zelo so razumevajoči in z njimi si lahko pogovorim praktično o čemerkoli. smo čistokrvna družina in na to smo tudi ponosni. sicer z njo nismo obsedeni, saj posedujemo moč sprejemanja drugačnih od sebe, zatorej ne zaničujemo ostalih čarovniških družin. Čeprav so po mamini strani tradicionalno živeli v spolzgadu, je bil moj oče v drznvraanu. Iskreno mi je bilo popolnoma vseeno, če pristanem v enem ali v drugem, saj vem da bosta v vsakem primeru ponosna name.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

ja, kot sem že povedala imam sestro, ki je 1 leto mlajša od mene in z njo se odlično razumeva. sva največji zaupnici in skupaj preživiva veliko časa.  včasih sicer zna biti malce muhasta in trmasta, a se tega hitro otresi, saj je vedno za predlagano stvar, ki se ji popolnoma prepusti. njen problem je samo prekomerno zaupanje, saj je preveč zaupljiva in vidi dobro v ljudeh, čeprav jo jaz intenzivno prepričujem, da naj o drugih misli le najslabše, saj te potem ne morejo razočarati, le presenetijo te lahko.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

če naj bi bila to skrivnost, pa naj ostane skrivnost.

najboljši in najslabši spomini?

najboljši spomin sega daleč v moje otroštvo, ko sem pri 5ih letih prejela mojo prvo letečo metlo in z njo preletela naše mesto, pri tem sem do kosti prestrašila par bunkeljev, ki so mislili da na njih strmoglavlja letalo. od takrat naprej sem v quidditch dobesedno zaljubljena. uf, najslabši spomin pa je vsekakor na smrt mojega bratca, ki je umrl pri mojih 7 letih in sicer se je rodil z močno redko čarovniško boleznijo, ki ga je vztrajno vlekla v grob. a vsaj trpel ni, jaz pa si tu in tam še zmeraj zaželim da bi imela brata.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

moja palica je narejena iz lipinega lesa, saj je le-ta nagajiv in povzroča težave pri iobdelavi, ker je včasih prekrhek včasih premogočen, da bi sodeloval z izdelovalcem čarobnih palic. dolga je 27 cm saj se lepo prilega moji roki in se ujema z mojo višino in maso. njeno jedro je vylin las, saj so bili moji predniki tudi francozi, moja prababi pa vyla. je zvesta in lahkotna, zelo uporabna je za uroke, saj je zelo spretna, uporabljam jo pa nadvse rada, saj je zelo ubogljiva.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

ker imam rada živali, se nisem mogla odločit kaj bi imela, zato so mi starši kupili sovo in mačko, s sabo pa bom vzela oba, saj se mi preveč smilita, da bi ju pustila sama doma. skovirček Fairy je temno rjave barve in je zelo igriv, predvsem pa nemogoč za pošiljanje pisem, čeprav zanesljivo zadane vsak naslov, kamor mora odnesti pošiljko. Mačka Eerie pa je črne barve in ima zelene travnate oči, ki ti dajejo občutek, da o tebi ve mnogo več kot bi vedela mačka.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

mislim da bi me presenetila prikupna veverica, saj je kot jaz zelo hitra in urna, nagajiva in igriva.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

najbolj se bojim tega, da ne bi mogla čarati, zatorej če se pojavi mama in mi reče da sem šlapl, bi morda kar umrla..

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

videla bi sebe in svojo družino skupaj z mojim bratcem Zach Jasonom srečno preživljati družinski dan.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

ime mi je Tajda in nimam posebnega vzdevka, veliko pa me jih je že poklicalo Tajč.

si fant ali dekle?

sem dekle of course.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

Če me hočete pobližje spoznat bo za to še čas Smile

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

ubistvu je tole moj prvi rpg forum, zato se še ne znajdem čisto, me pa zelo veseli pisanje zgodbic in sestavkov.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

ga nimam xD mislim da pisanje te prijavnice tudi govori samo za sebe. iz vsega je viden moj stil, tako da, če ne prej, se bo pokazalo ob pisanju tega foruma.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 



Aria Lae Avery Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

Aria Lae Avery Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aria Lae Avery   Aria Lae Avery EmptyNed Avg 11, 2013 6:22 am

Aria Lae Avery Ravensortzps997a9a89
Nazaj na vrh Go down
 

Aria Lae Avery

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Drznvraan-