KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Veruca Anne Sunflower Fs
Veruca Anne Sunflower Fa
Veruca Anne Sunflower Ju


Veruca Anne Sunflower Rwuhtwo
Veruca Anne Sunflower Rzdz
Veruca Anne Sunflower Napoji Veruca Anne Sunflower Obramba Veruca Anne Sunflower Bunk Veruca Anne Sunflower Zgod Veruca Anne Sunflower Rune Veruca Anne Sunflower Care Veruca Anne Sunflower Sprem Veruca Anne Sunflower Num Veruca Anne Sunflower Astro Veruca Anne Sunflower Prerok
Veruca Anne Sunflower LilsVeruca Anne Sunflower Potty
Veruca Anne Sunflower As2
Veruca Anne Sunflower Otm
Veruca Anne Sunflower Sf

Share
 

 Veruca Anne Sunflower

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

VERUCA SUNFLOWER

VERUCA SUNFLOWER

Pifpuff
Pifpuff

ϟStarost : 25
ϟRojstni dan : 25/12/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 6
ϟTočke : 8
Female

Veruca Anne Sunflower Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veruca Anne Sunflower   Veruca Anne Sunflower EmptyPet Avg 09, 2013 9:00 pm


Veruca Anne Sunflower Scs

VerucaAnneSunflower

Veruca Anne Sunflower Mv5bod10


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Veruca Anne Sunflower, toda brez problemov me lahko kličeš Veruca ali Annie.
na ta svet sem prišel/a 25. decembra 1999, kar me naredi starega/o trinajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me fantje. ljudje so mnenja, da izgledam kot China Anne McClain.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Sem mirna oseba in optimistka. Kregati se sicer ne maram, se pa znam, in to dobro. In znam navezati stik z ljudmi. To so moje dobre lastnosti, slabe pa so, da sem pozabljiva in velikokrat zmedena. In včasih postanem trmasta. In nespametna. To dvoje pa postanem takrat, ko se kdo norčuje iz mene, mojih prijateljev ali nekoga mlajšega.

v katerih stvareh uživaš?

Sem umetnica. Rada pojem, plešem, rišem, fotografiram, igram klavir in kitaro... Vse mi gre dobro ali bolje. Ples, na primer, mi gre odlično, fotografiram pa pač samo dobro. Rada imam tudi vodo. Ljubim kopanje v topli vodi, pa tudi v mrzli vodi uživam, ker je tako osvežujoča. Poleti imam rada sonce, pozimi imam rada sneg. Rada imam cvetje.. Pravzaprav imam rada veliko stvari, a umetnost je pri stvareh, v katerih uživam na prvem mestu.

česa pa ne maraš?

Postavljačev, razvajencev in strahopetcev, ki se upajo spravljati samo na mlajše ali manj številne. Te sovražim in kadar so blizu, postanem trmasta in nespametna. Kadar pa imam opraviti z njimi, postanem na smrt tečna, prepirljiva, posmehljiva in vse ostalo. Postanem čisto drug človek in tega ne maram, a se žal ne morem zadržati.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Ne mika me prihodnost v čarovniškem svetu, ampak bi rada postala plesalka ali pa cvetličarka v nečarovniškem svetu. To so moje sanje že vse odkar sem bila stara šest let (seveda pa takrat še nisem vedela, da sem čarovnica).


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


O svojih starših ne vem ničesar, ker sem vse moje življenje razen prvega tedna mojega življenja živela v sirotišnici. Imela sem najboljšo prijateljico Veronico, ampak januarja po mojem osmem rojstnem dnevu jo je posvojila neka družina in nikoli več je nisem videla. Bila sem žalostna in prepričana, da mene ne bo nikoli nihče posvojil, ker sem bila ena najstarejših v sirotišnici, saj so večinoma vsi želeli posvojiti dojenčka. Ampak čez eno leto se mi je nasmehnila sreča in posvojila me je družina Sunflower, ki je posvojila že mnogo otrok iz sirotišnice. Bila sem njihov petnajsti posvojeni otrok, a to me ni motilo, pravzaprav mi je bilo všeč, ker sem imela družbo. Moja vzornica je bila moja 'mama', ker je bila cvetličarka. Tam sem živela običajno življenje, dokler nisem ugotovila, da sem čarovnica.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


O svojih pravih starših ne vem žal prav ničesar, ampak Nisha in Jack Sunflower nista čarovnika. Nisha je cvetličarka in Jack ima trgovino s sladkarijami.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

Da ne bom predlogo govorila, kar pa pri štirinajstih bratih in sestrah skoraj ni mogoče, bom povedala samo njihova imena starost, in nekaj malega o njih.
Najstarejši, Louie, star osemnajst let, je zelo rad bral in večino časa ni počel nič drugega kakor bral, bral, bral in bral.
Oliver, samo en mesec mlajši od Louiea, je pekel odlične piškote in torte in pri vsakem obroku smo imeli sladice, ki jih je naredil on sam.
Jaz sem bila tretja najstarejša.
Edmund, dva tedna mlajši kakor jaz, je bil odličen slikar.
Enajstletno Sarah sem si zapomnila po tem, da sem bila njena vzornica in me je imela najraje izmed vseh v družini. In jaz njo. Poleg tega pa je odlično plesala step.
Maggie je bila desetletna pisateljica. Znala je napisati pesem ali zgodbo, ki te je nasmejala, pa tudi spravila do joka.
Iris, prav tako stara deset let, je imela v sobi svoj lastni šivalni stroj in šivala lepe obleke za vso družino.
Leanna, še ena desetletnica, je bila ljubiteljica borilnih veščin. Če se je kdorkoli izmed nas zapletel v kak prepir s komerkoli, smo bili veseli, če se je postavila na našo stran.
Eve je bila devetletna frizerka. Najraje je pletla kitke in celo glavo drobnih kitk je znala splesti samo v pol ure.
Sylvia, tudi stara devet let, je bila zelo pametna. Izmed vseh nas je imela najboljše ocene v šoli, in je bila edina v naši družini, ki ji matematika nikdar ni delala problemov.
Osemletna Wendy je znala s svojim nože izrezljati iz lesa krasne stvari. In še nikoli je nisem videla, da bi se poškodovala.
Dvojčka Eric in Ervin, stara pet let, sta nas znala nasmejati kadarkoli, kjerkoli in na kakršenkoli način.
Dveletno Tiano sem si zapomnila po njenih že takrat dolgih, vranje črnih laseh.
Komaj en mesec stari Scot ni znal sicer storiti ni posebnega, a vem, da bo postal nekaj posebnega, ko bo dovolj star.
Če vzamemo pre črke naših imen in jih razvrstimo po starosti, dobimo besede L.O.V.E., S.M.I.L.E. in S.W.E.E.T.S.


kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

Res ne vem, če je to res kakšne huda skrivnost, ampak, čeprav je bil moj 'brat', sem bila zaljubljena v Edmunda. Zdelo se mi je hudo narobe, ampak sem se tolažila s tem, da v resnici nisva v sorodu.

najboljši in najslabši spomini?

Najboljši spomin je tisti, ko smo okoli Božiča, okoli mojega dvanajstega rojstnega dne v šoli, ki sem jo obiskovala, odkar sem bila v družini Sunflower, uprizorili musical Willy Wonka in tovarna čokolade (musical, narejen po bunkeljski knjigi, ki sem jo naravnost oboževala) in sem dobila vlogo moje razvajene soimenjakinje. Spominjam se, ko sem izmed vseh ravno jaz požela največji aplavz.

O mojem najslabšem spominu ne bi rada govorila, ampak to je ta, ko sem gledala Veronico, kako odhaja.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

Moja palica je dolga 30 centimetrov,narejena je iz palisandre in v jedru je Vylin las in je dobra za uroke. Že ko sem jo prijela v roke, sem vedela, da je prava. Ta palica si je pač izbrala mene.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

Imam snežno belo muco, ki sem jo poimenovala po moji najboljši prijateljici Veronici. Všeč mi je bila zaradi sinje modrih oči, ki jih mačke ponavadi nimajo.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

Moj varuh je metulj. Bila sem prijetno presenečena, sploh zaradi krasnega vzorca na njegovih krilih. Najbrž je metulj zato, ker si želim postati cvetličarka, mogoče iz katerega drugega, neznanega razloga...

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

Moj bavkar je Veronica. Veronica, ki se mi posmehuje in me ne mara. Tega se bojim. Uam, da jo bom kdaj spet spoznala, a upam, da ne takšne.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Morda pričakujete, da vidim svoje prave starše. A to pravzaprav ni res. Resda vidim svoj  odsev, a za mano ni moje družine. Za mano stoji nihče drug kot Veronica.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

Sanja.

si fant ali dekle?

punca 4ever!!!

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

hermionika@gmail.com

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

5 let. (zeloooooooooo dolgo)

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

click:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



 







Veruca Anne Sunflower Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

Veruca Anne Sunflower Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veruca Anne Sunflower   Veruca Anne Sunflower EmptySob Avg 10, 2013 11:45 pm

Veruca Anne Sunflower Hufflesortzps0faad103
Nazaj na vrh Go down
 

Veruca Anne Sunflower

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Pihpuff-