KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
DeGraw, Penelope Beatrice Fs
DeGraw, Penelope Beatrice Fa
DeGraw, Penelope Beatrice Ju


DeGraw, Penelope Beatrice Rwuhtwo
DeGraw, Penelope Beatrice Rzdz
DeGraw, Penelope Beatrice Napoji DeGraw, Penelope Beatrice Obramba DeGraw, Penelope Beatrice Bunk DeGraw, Penelope Beatrice Zgod DeGraw, Penelope Beatrice Rune DeGraw, Penelope Beatrice Care DeGraw, Penelope Beatrice Sprem DeGraw, Penelope Beatrice Num DeGraw, Penelope Beatrice Astro DeGraw, Penelope Beatrice Prerok
DeGraw, Penelope Beatrice LilsDeGraw, Penelope Beatrice Potty
DeGraw, Penelope Beatrice As2
DeGraw, Penelope Beatrice Otm
DeGraw, Penelope Beatrice Sf

Share
 

 DeGraw, Penelope Beatrice

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

beatrice degraw

beatrice degraw



ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 23/10/1997
ϟŠtevilo prispevkov : 2
ϟTočke : 3
Female

DeGraw, Penelope Beatrice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DeGraw, Penelope Beatrice   DeGraw, Penelope Beatrice EmptyPet Avg 09, 2013 12:22 am


DeGraw, Penelope Beatrice Scs

beatricepenelope
degraw


DeGraw, Penelope Beatrice Tumblr_m22sqpNMyO1qcy5d0o4_250


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je beatrice penelope degraw, toda brez problemov me lahko kličeš Little DeGraw.
na ta svet sem prišel/a 25.novembra, kar me naredi starega/o 16 let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški. ljudje so mnenja, da izgledam kot sophia bush.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

najboljša prijateljica:
Jaz sem imela z njo zelo veliko srečo in težko jo boste spoznali takšno kot jo bom sama opisala. Na hodnikih je vedno tiha, umirjena in ne vzbuja pozornosti, vendar ko je obkrožena z najboljšmi prijatelji jo zares spoznaš. Je zabavna, inteligentna, kreativna, lepa in že zdaj v magiji zelo uspešna. In zelo pogumna, ljudi očara z svojo karizmo in lepoto. Je tudi zelo težavna, včasih otročja, vzkipljiva, malo jezikava in popolnoma zaljubljena v knjige. Ampak ne bi je želela drugačne kot je in najboljši del Beatrice DeGraw je, da vedno prijatelje postavi na prvo mesto. Če sem kdaj v težavah se lahko vedno zanesem na njo.

someone:
ne poznam je dovolj, saj jo vidim le na hodnikih in včasih pri pouku. Je bistra in inteligentna, ima tudi poseben smisel za humor s katerim očara ljudi. Vsi jo poznajo, ampak ne po bedarijah bolj po njenem značaju. Pri pouku nikoli ne povzroča težav in zato, da jo vsi poznajo ne potrebuje srednješolske drame. Posebna je.

v katerih stvareh uživaš?
Namrščila se je takšnih vprašanj ni bila vajena pri vpisu, ni že to preveč osebno se je spraševala ? Zastrmela se je v bistre modre oči, ki so drzno strmele v njene rjave, previdno je zajela sapo, da se je zbralo. Zdelo se ji je kot, da vidi v njeno dušo in lahko vidi vse njene temne skrivnosti, ki jih začuda ni malo. Zdrznila se je " Uživam predvsem ob bunkeljskih stvareh in pa ob sami magiji " Beatrice Penelope DeGraw komu lažeš sebi ali temu starcu ? jo je opomnil nadležen glasek.

česa pa ne maraš?
" Tu verjetno ne rabim lagati, moje družine zagotovo. Odrekli so se me, ko so izvedeli, da sem čarovnica. In sovražim, ko se kdo spravi na mene po krivici ali moje prijatelje, nasplošno, če se kdo spravi na šibkejše od sebe. Verjetno ne maram krivic " njen obraz je jezno žarel v rahli rdečici. Vedno jo je opominjal, da ni sposobna staršem oprostiti dala jim 100 različnih priložnosti, pa so jo vedno prizadeli. In ta zamera še zdaleč ne bo izginila tako hitro.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

" Nič posebnega še za zdaj.... Želim si samo, da bi uspešno dokončala šolo in postala zdravnica " vendar tega si še zdaleč ni želela


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least two or three decent paragraphs. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

1.umazana skrivnost
Teacher-Student Affair :


najboljši in najslabši spomini?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least two or three decent paragraphs. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with at least one decent paragraph. there is no specific minimum or maximum, however. just try to write in as much detail as you can.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

answer here. first person. please write in all lowercase, with a sentence or two telling us your alias name.

si fant ali dekle?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with a sentence or two telling us your gender.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with a sentence or two telling us how to contact you. pm/email/instant messaging. whatever is fine.

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

answer here. first person. please write in all lowercase, and try to come up with a sentence or two telling us how many years/months you have been on roleplaying sites.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

sample of your post here. put it in spoiler.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PRED ODDAJANJEM OPISA POGLEJ OPIS V PREDOLGLEDU IN
ČE SEGA TEKST ČEZ OZADJE, ČISTO NA VRHU SPREMENI
height: 3200px V VEČJE ŠTEVILO!









DeGraw, Penelope Beatrice Sf
Nazaj na vrh Go down
 

DeGraw, Penelope Beatrice

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: registracija :: v delu-