KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Eleanor Aitken Fs
Eleanor Aitken Fa
Eleanor Aitken Ju


Eleanor Aitken Rwuhtwo
Eleanor Aitken Rzdz
Eleanor Aitken Napoji Eleanor Aitken Obramba Eleanor Aitken Bunk Eleanor Aitken Zgod Eleanor Aitken Rune Eleanor Aitken Care Eleanor Aitken Sprem Eleanor Aitken Num Eleanor Aitken Astro Eleanor Aitken Prerok
Eleanor Aitken LilsEleanor Aitken Potty
Eleanor Aitken As2
Eleanor Aitken Otm
Eleanor Aitken Sf

Share
 

 Eleanor Aitken

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

ELEANOR AITKEN

ELEANOR AITKEN

Drznvraan
Drznvraan

ϟŠtevilo prispevkov : 14
ϟTočke : 13
Female

Eleanor Aitken Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Eleanor Aitken   Eleanor Aitken EmptySre Jul 31, 2013 1:07 am


Eleanor Aitken Scs

EleanorJaniceAitken

Eleanor Aitken Tumblrmf1340josp1ra17u0

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Eleanor Janice Aitken, toda brez problemov me lahko kličeš El or Elly.
na ta svet sem prišel/a enaindvajsetega maja, kar me naredi starega/o 16 let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški in ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot Anna Speckhart.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

težko govorim o svojem značaju, ker se pravzaprav ne poznam dobro. Verjetno bi me lažje opisale osebe, ki me prenašajo že celo življenje… no ja vseeno lahko pokusim. lahko bi rekla, da sem čisto dobra oseba, saj ne želim nikomur nič žalega, vendar nisem ravno prijazna in pravična, saj take ljudi običajno izkoriščajo, jaz pa nisem tako naivna, da bi se jim to pustila. lahko bi rekli, da imam za prihodnost zastavljene visoke cilje, sem ambiciozna in ne popuščam. Mojce ocene bi bile lahko glede na moje znanje popolne, pa nočem dajati vtisa pridne punčke zato imam izjemne ocene le pri svojih najljubših predmetih. že zdaj mi je nerodno, ker sem pohvalila svojo inteligenco, ampak tega enostavno ne moram zanikati, pa četudi si želim biti čim bolj skromna. Sem precej samostojna punca, ne rabim drugih, ki bi me varovali ali ščitili. ljudi niti ne maram nisem dovolj zaupljiva. Rada ji sicer pomagam, a ne verjamem v zvestobo zato si težko najdem prijatelje, ki bi me vzljubili za takšno kakšna sem.

v katerih stvareh uživaš?

uživam? o to je zahtevno vprašanje, saj uživam res v nešteto stvareh. moja šibka točka je romantika, zelo rada se prepustim nežnim dotikom, sočnim poljubom in v glavnem takim stvarem. zelo, zelo rada berem, letim na metli (quidditch), plavam, sanjarim, obožujem sadje in karamelo, sploh če je ta prelita čez čokoladni sladoled. Zelo rada tudi nakupujem – sem kar malo razvajena kar se tiče oblek – rada tudi pišem pesmi in pa dnevnik (upam, da bo ta pogovor ostal zaupen).

česa pa ne maraš?

sovražim meso – ja vegetarijanka sem. ne maram naivnih in razvajenih ljudi, ne maram nedoločnih fantov (ker sem že sama preveč neodločna) Ker skušam sama biti čim bolj iskrena in direktna, me iz tira vržejo ljudje, ki o tebi govorijo za tvojim hrbtom, v faco pa ne upajo reči nič in se le smehljajo. Ne maram govoric in jim tudi ne verjamem. Sovražim rdečico, ki se pojavi na mojih licih kadar mi je nerodno, precej pa se obremenjujem tudi s svojo postavo. najbolj od vsega pa sovražim šolske uniforme.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

vem, da želim uspeti, a nisem čisto prepričana na katerem področju. želim igrati v eni izmed quidditch ekip in hkrati imeti dobro službo (morda kot zdravilka), ne vem če je to sploh mogoče, a potrudila se bom.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


bili smo nomadi, selili smo se iz lonodna v švico, iz švice v new castle od tam še v štiri različne kraje v VB, ko smo končno pristali v cardiffu. Še zdaj živimo tu, v veliki starinski hiši s še večjim vrtom. Bila sem še čisto majhna, ko se je okolje v katerem sem živela na vsake pet mesecev spremenilo. Od kar sem prejela pismo iz bradavičarke pa smo ostali v cardiffu, tu mi je všeč bolj kot kjerkoli. Nikoli nisem imela veliko prijateljev pa ne le zato, ker smo se silili, temveč tudi zato, ker sta mi starša to nekako prepovedala. moje življenje do bradavičarke ni bilo prav nič zanimivo, s starši sem veliko hodila na proslave, v gledališče, drugače pa sem sama doma le brala in upala, da me bo nekoč odrešil nekdo in odpeljal v bolj zanimiv svet. V otroštvu sem si pridobila veliko znanja, a toliko manj prijateljev. Zato je bilo pismo iz bradavičarke samo kot nekakšno odrešilo.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


sem čistokrvna edinka, starša sta ugledna čarovnika, ki mi nudita vse, tudi ljubezen. Zaposlena sta na ministrstvu, še sama točno ne vem na katerem področju, oče je bivši igralec edinburške quidditch ekipe, danes pa poleg svojega posla opravlja tudi sodniški poklic.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

sem edinka. Imam pa nekaj sestričen in bratrancev, ki jih ne poznam.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

imam čisto preveč skrivnosti, ki jih ne bi delila z vami… lahko pa vam izdam eno, ki verjetno ni ravno več skrivnost… enkrat sem zabavo zapustila z dekletom… kaj pa se je zgodilo po tem pa tudi sama več ne vem.

najboljši in najslabši spomini?

imam slabe spomine na otroštvo, saj sem imela le starše in namišljenega prijatelja, nisem imela pravih prijateljev, sploh nisem nikogar poznala. Najboljši spomniti pa so seveda moj prvi poljub in še kaj.[size]

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]I AM A WIZARDING PERSON

I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

spomnim se tistih dveh kitk, ki sem ju nosila, ko sem na prečno ulico odšla po nakupe z mamo. Prva palico ki sem je prejela v roke je bila prava, 33cm dolga, ebenovina,ubogljiva, in dobra pri obrambnih urokih, v jedru pa je ima vylin las.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

prva žival ki sem jo ogledala je bila črna muca, nifa. Imam jo še zdaj stara je 8 let in je zelo zvesta ter crkljiva.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

nikoli nisem imela težav z uroki, zato sem se prklic varuha kar hitro naučila. Sprva je meglica sprerasla v ptiča, ki danes kaže podobo sokola.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

ko stojim pred bavkarjem se okoli mene prikaže nepoznan svet nekje na samem. Bojim se, da bi ponovno zapustila dom in bradavičarko.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Sem na velikem stadionu, na metli, navijači so glasni, srce mi navdušeno razbija, občutek je neverjetno dober.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

just call me Ell (;

si fant ali dekle?

i'm a girl.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

zs?

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

ne dolgo… skoraj eno leto?

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

... bolečina je bila nevzdržna. na skali so bili rdeči madeži krvi, nekateri že posušeni od vročega sonca drugi še čisto sveži. tam je ležala čisto sama in se zvijala od bolečin. iz daljave je zaslišala korake, zato je začela kričati na pomoč, nihče je ni slišal. stegovala se je, da bi dosegla palico, ki je odletela nekam stran, še malo, še malo, s kazalcem se jo je dotaknila, potem pa je zaslišala poznan glas...


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PRED ODDAJANJEM OPISA POGLEJ OPIS V PREDOLGLEDU IN
ČE SEGA TEKST ČEZ OZADJE, ČISTO NA VRHU SPREMENI
height: 3200px V VEČJE ŠTEVILO!

 







Eleanor Aitken Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

Eleanor Aitken Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Eleanor Aitken   Eleanor Aitken EmptySre Jul 31, 2013 1:16 am

Eleanor Aitken Ravensortzps997a9a89
Nazaj na vrh Go down
 

Eleanor Aitken

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Drznvraan-