KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Fs
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Fa
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Ju


LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Rwuhtwo
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Rzdz
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Napoji LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Obramba LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Bunk LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Zgod LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Rune LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Care LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Sprem LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Num LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Astro LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Prerok
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT LilsLILITH DESDEMONA MARCHEMONT Potty
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT As2
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Otm
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Sf

Share
 

 LILITH DESDEMONA MARCHEMONT

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

LILITH MARCHEMONT

LILITH MARCHEMONT

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 13/07/1997
ϟŠtevilo prispevkov : 26
ϟTočke : 16
Female

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: LILITH DESDEMONA MARCHEMONT   LILITH DESDEMONA MARCHEMONT EmptyPon Jul 29, 2013 12:44 pm


LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Scs

lilithdesdemonamarchemont

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Ptjpg

YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je lilith desdemona cloade, ne maram vzdevkov, zato me kliči kar lilith. ni tako težko, mar ne?
na ta svet sem prišla trinajstega julija 1961, kar me naredi staro šestnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški in ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot phoebe tonkin.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

tako nalahno stopam naokrog, da se zdim kot angel, ki ledbi nad tlemi, in nosim nasmeh tako ljubek, da kot v hipnozi verjameš sladkemu tonu mojih besed, kljub temu, da so v resnici čisti strup. če ne paziš, te ovijem okoli svojega prsta kot bi mignil in potem je konec s tabo.
ne bi rekla, da sem zapletena oseba, saj se nikoli ne pretvarjam, da sem nekdo drug, vendar pa premorem igralsko žilico, ki jo s pridom izkoriščam, da dosežem svoje. ne zaupam nikomur in če imaš količkaj soli v glavi, tudi ti ne zaupaš meni. sebična, je pridevnik, ki mi nikoli ne bo prenehal pristajati.
družina je pomembna. kri šteje. dobro se znajdem v vlogi voditeljice, vendar sem sposobna vdano slediti komu drugemu, če menim, da je upravičeno. sem med tistimi na bradavičarki, ki odkrito podpirajo vzhajajoče mojstra temne magije. ne bojim se posledic, trdno verjamem v svoje.
sem brez vesti. nikoli se ne počutim krivo za reči, ki jih naredim, pa tudi, če so takšne, da bi druge ljudi pojedle od znotraj. sem hladna, osredotočena na svoje cilje. tvoje življenje lahko spremenim v tako moro, da si želiš, da bi bil namesto tega v peklu.
da, v zgodbi o boju dobrega proti zlu, sem nedvomno antagonist.


v katerih stvareh uživaš?

oh, uživati pa znam. uživam v mučenju brezkrvnežev, privatnih zabavah bradavičarske elite, načrtovanju maščevanja... saj veste, v majhnih rečeh.
v dežju najdem mir. udobje in razkošje me spremljata vso življenje, težko bi živela v pomanjkanju.
obožujem quidditch, svoj ljubi dom, preživljanje časa z bratoma in rada se poglabljam v temno magijo, torej sem stalna obiskovalka prepovedanega oddelka naše knjižnice.
seveda uživam tudi v seksu. privlačnost, je ena izmed redkih človeških lastnosti, ki je prikladna in ni popolnoma odveč.
skratka, life is a game and i am an excellent player.


česa pa ne maraš?

gojim visoko mero spoštovanja do inteligence, zato je razumljivo, da pomilujem slaboumne ljudi in vse, ki ne znajo razločiti mojega sarkazma od resnice, čeprav priznam, da to ni lahko.
ne maram patetičnih zgub, ki ne znajo misliti s svojo glavo in le naučeno ponavljajo slišane besede, ter na splošno ljudi, ki se niso možni postaviti zase in seči po zvezdah.
najvišje na mojem spisku pa so seveda brezkrvni, izdajalci krvi in vsi, ki se slepijo, da so nam bunkeljni enaki.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

kakopak, ambicioznost je pri meni visoko spoštovana. ampak čas bom koristneje uporabila za doseganje teh ciljev, namesto za prazno besedičenje o njih.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


od rosnih let naprej sem bila vzgojena, da se ponašam s svojim poreklom. dolgo pred tem, ko sem prestopila prag bradavičarke, so me opozorili o tem, da niso vsi čarovniki istega mnenja kakor mi, in da imajo nekateri zmotno predstavo o enakopravnosti med nami in brezpaličnimi. kljub temu niso bili diktatorski, ko sem se po prvem letu šolanja vrnila domov, so menili, da sem slišala dovolj različnih mnenj, da izberem svojo stran, kakor so storili tudi z mojima bratoma nekaj let poprej. s ponosom lahko rečem, da nisem niti malo oklevala.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


moji starši so ugledni, premožni čarovniki, zato nimam razloga, da bi se ju sramovala. smo častitljiva rodbina, brezpogojno vdana najmočnejšemu temnemu čarovniku vseh časov in izjemno smo ponosni na svojo čistokrvnost, kar jasno izraža naše geslo - virtus iacet in castitate. .

imaš brate ali sestre? kakšni so?

da, imam dva starejša brata. oba sta že končala bradavičarko in sedaj sta v ožjem krogu mojstrovih privržencev. resnično ne bi mogla biti bolj ponosna nanju.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

svojo skrivnost goreče čuvam, če bi kdo izvedel, bi bilo po meni. rekla bom le, da je za to že zdavnaj poskrbljeno. ne mislite menda, da se lahko kdo norčuje iz lilith desdemone cloade in odnese celo kožo?

najboljši in najslabši spomini?

oba spomina sta tesno prepletena, nekako kot kemijska akcija in reakcija, da si boste lažje predstavljali. nekdo me je ranil, jaz pa sem v zameno opazovala, kako je pod roko mojega dragega očeta prestajal najhujše muke svojega življenja, dokler ni izmučeno izdihnil.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

32 centimetrov, vylin las v jedru, iz kvalitetnega mahagonija. resda ni nič posebnega, vendar mi je prirasla k srcu.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

od nekdaj sem oboževala mačke. njihova eleganca, gibčnost in samozavest so vrline, ki me privlačijo, zato ni nič čudnega, da sem se odločila za črno perzijsko mačko. insomnia je moja največja ljubezen, redko kateri človek se lahko kosa z njo.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

puma. elegantna, pretkana, drzna, nezaupljiva in inteligentna. tistim, ki me poznajo se te lastnosti najbrž zdijo precej znane.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

kot, da bi nekdo pritisnil na stikalo in preprosto izključil vse zvoke, je svet nenadoma zaobjela gluha tišina. glave se obračajo za mano, ko si utiram pot skozi prepoln hodnik in v navalu besa in nemoči streljam heksšuse proti tisočim parom vrtajočih oči. vsi pogledi so usmerjeni vame in vsi so si do pičice enaki. mnogo čarovnikov mi je bilo nenaklonjenih že prej, sedaj pa ni nobenega, ki me ne bi pomiloval, kar je za moje pojme nekaj najhujšega. ni več žive duše na bradavičarki, ki ne bi izvedela. brezglavo norim od žgočega sramu, ki je tiho dremal v meni vse od prejšnjega poletja, ko sem prvič izkusila nemoč in bila prisiljena v nekaj, česar nisem želela, sedaj pa se je prebudil in postajal iz sekunde v sekundo večji. ko se že skoraj prebijem skozi, ko se ta grozljivi walk of shame skoraj konča, se nevidna zvočna pregrada zruši in vame bušnejo podivjani šepeti.
"oh, moj bog... privoščim ji... je to res?...nič čudnega, da je taka prasica!"
moji največji strahovi - nemoč, biti pomilovana, brez trohice spoštovanja, obravnavana kakor večja smet od brezkrvnežev, so združeni in povezani okrog enega samega dogodka, ki se je pripetil tiste preklete noči.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

slava, čast, sladki okus zmage v vojni, ki se je pripravljala že mnogo predolgo časa, ob njem, točno tam, kamor sodim.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

india's cool, call me india

si fant ali dekle?

i'm a chick

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

pm me & we'll figure out the rest

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

around 3 years, but i tend to flee from a forum to forum as a busy bee :p

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

huh, res se ne spomnim, na katerem forumu se nazadnje napisala kak rpg prispevek, so could you please let me get away on this one?


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Sf


Nazadnje urejal/a LILITH MARCHEMONT Tor Jul 30, 2013 8:12 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LILITH DESDEMONA MARCHEMONT   LILITH DESDEMONA MARCHEMONT EmptyPon Jul 29, 2013 10:26 pm

Prosim tudi, če popraviš svoj face claim, kajti ga ima druga oseba!
LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Slythsortzps7f1f7e2d
Nazaj na vrh Go down

LILITH MARCHEMONT

LILITH MARCHEMONT

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 13/07/1997
ϟŠtevilo prispevkov : 26
ϟTočke : 16
Female

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LILITH DESDEMONA MARCHEMONT   LILITH DESDEMONA MARCHEMONT EmptyPon Jul 29, 2013 11:33 pm

ups, se opravičujem. sem šla preverjat če je barbi zasedena & očitno sem nekaj spregledala. bom spremenila asap Very Happy
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LILITH DESDEMONA MARCHEMONT   LILITH DESDEMONA MARCHEMONT EmptyTor Jul 30, 2013 2:11 am

    no problem Smile
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content





LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LILITH DESDEMONA MARCHEMONT   LILITH DESDEMONA MARCHEMONT Empty

Nazaj na vrh Go down
 

LILITH DESDEMONA MARCHEMONT

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» BUNNY & LILITH

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Spolzgad-