KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
annalith victoria corner Fs
annalith victoria corner Fa
annalith victoria corner Ju


annalith victoria corner Rwuhtwo
annalith victoria corner Rzdz
annalith victoria corner Napoji annalith victoria corner Obramba annalith victoria corner Bunk annalith victoria corner Zgod annalith victoria corner Rune annalith victoria corner Care annalith victoria corner Sprem annalith victoria corner Num annalith victoria corner Astro annalith victoria corner Prerok
annalith victoria corner Lilsannalith victoria corner Potty
annalith victoria corner As2
annalith victoria corner Otm
annalith victoria corner Sf

Share
 

 annalith victoria corner

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

annalith corner

annalith corner

Pifpuff
Pifpuff

ϟStarost : 29
ϟRojstni dan : 11/02/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 14
ϟTočke : 7
Female

annalith victoria corner Empty
ObjavljaNaslov sporočila: annalith victoria corner   annalith victoria corner EmptyPon Jul 29, 2013 8:24 am


annalith victoria corner Scs

annalithvictoriacorner

annalith victoria corner Tumblrm39nhkktsw1rurzxho


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je annalith victoria corner, toda brez problemov me lahko kličeš ann ali vicky.
na ta svet sem prišel/a 31.7, kar me naredi starega/o sedemnajst let let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški. ljudje so mnenja, da izgledam kot jennifer lawrence.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

sem dekle odprtega duha in polna življenja. z mojega obraza je steška izbrisati nasmeh in iskro, ki žari v mojih očeh. včasih je bilo vse le pretvara, le širok nasmeh, a v očeh je bila žalost. s časom se je vse spremenilo. poskušala sem pozabiti in sem. poskusila sem se spremeniti in sem se. zaživela sem novo življenje. moč, zagnanost, ponos in veselje do življenja me ženejo naprej,  vlečejo po tej neskončni tirnici, polni preprek in ovir - katero smo ljudje poimenovali življenje.

v katerih stvareh uživaš?

uh, kje naj začnem. najbolj kar na začetku. kot majhna sem uživala v čajankah s svojimi punčkami, nato v čiščenju pištol in streljanju tarč. sedaj, sedaj uživam v brezskrbnih trenutkih, sreče, v izpolnjevanju skrivnih želja in...uživam v življenju. no, kot vidite, tudi v govorjenju.

česa pa ne maraš?

gotovo se najde kaj česar ne maram, a trenutno mi nič ne pade na misel. v vsaki slabi stvari, katero sovražiš z dna srca je nekaj dobrega. no, saj poznate pregovor: imejte svoje prijatelje blizu, a sovražnike še bliže.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

v sanje sem nehala verjeti ob smrti svojega očeta. so le stvari, ki v nas vzbujajo poželenja, sla in zablode, ki nas zanesejo s poti. takih stvari si ne morem privoščiti. da, imam cilje. zastavila sem si jih, in nameravam jih izpolniti.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


oče je bil moj prvi junak, moja prva ljubezen. bil je marinec, tisti starec, ki ustrahuje vse razen svoje žene in svoje čete. četrt stoletja je služil državi, iz navadnega vojaka se je povzpel na mesto, na katerem je bil pred smrtjo. moja ljubezen do barbik, punčk je pri osmih letih je prerasla v ljubezen do orožja - vseh vrst, noži, rovolverji, puške, loki. z enim razlogom, hotela sem iti po njegovih stopinjah. hotela sem postati hčera, na katero bo neizmerno ponosen. poznala sem polovico ameriške marinice, z njim sem bila na več kot 50 porokah njegovih vojakov. pri svojih enajstih so se začele dogajati nenavadne stvari. vedel je zakaj se gre, zaupala sem mu. ni mi povedal, da je bila moja mama - ki, je mimogrede nisem spoznala do predkratkega, o tem pozneje -, no bila, je čarovnica. nisem hotela iti na bradavičarko, bila je ovira na moji poti. tako sem tu pristala šele dve leti nazaj. hitro sem nadoknadila, čeprav vsi pravijo, da je to skoraj ne možno, prav tako je menda vse potekalo zelo čudno. da, prav imate, tu nisem po svoji želji, a po petih letih, sem bila že skoraj prisiljena priti sem. in ja, komaj čakam da odidem od tu. nadaljevala bom svojo pot.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


mislim, da sem o očetu povedala dovolj, kajne? kljub temu, da je mrtev, je še vedno oseba, ki sem ga imela najraje, kdajkoli. no, mamo sem pa spoznala, šele ko sem prišla sem. vem, da me ima rada. tudi jaz jo imam, navsezadnje je moja mama, a nikoli ji ne bom oprostila, da naju je zapustila, ne glede na to kaj je. a vseeno, velikokrat se vidiva in vedno se imava dobro, ponavadi mi prinese žabice, joj, hoče nadoknaditi izgubljena, leta, ko naj bi zbirala slikice iz čokoladnih žabic.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

ne, sem edinka, a kljub temu sem prizemljena, in sama sebe ne kujem v zvezde.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

pravzaprav je nimam. sem kot odprta knjiga, brez dlake na jeziku. ew, pravkar sem opisala tisto knjigo, ki je kot zver. tisti, ki ne vedo za to, da sem preskočila 5 razredov, no, tudi nočem da izvedo. je to skrivnost?

najboljši in najslabši spomini?

huh, najslabši smrt mojega očeta, najboljši pa življenje z njim. kratko in jedrnato.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

takoj, ko sem vstopila v prodajalno sem začutila nenavadno, prijetno energijo. prvo vprašanje je bilo, če sem prejšnjo zlomila, saj sem v prostor vstopila s 15 leti. toda palica me je začutila. je dokaj upogljiva, narejena iz olivovega lesa in polnjena s krempljem madžarske rogorepke. je zmogljiva, a z njo ne bi morala delati čudežev.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

ha, to pa je zanimivo. no, niti ne. je le hrček, ki je preklemano radoveden. in sramežljiv.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

sploh me ne preseneti. najprej je bila le svetla, ampak res svetla svetloba - mimogrede, učitelj je rekel, da je bila tako svetla zaradi tega, ker sem toliko časa zadrževala dano čarovnijo v sebi - nato pa je po prostoru poskakovala puma. živahna, močna, samostojna, odločna, vesela. kot jaz.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

nisem se še soočila z njim, tako da ne vem kaj. niti, ne morem predvidevati, naj me preseneti.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

je to res vprašanje? in zakaj se jaz še nisem srečala z nobeno od teh stvari? ne, ne vem, res. predvidevam da oče ob meni, ponosen na moj uspeh, ko me pospremi do oltarja, jaz v beli obleki in on z širokim nasmehom na obrazu.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

jamie, guys

si fant ali dekle?

laaady

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

lahko preko zs-ja, right?

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

skoraj tri leta

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

je že pri chadu.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -





annalith victoria corner Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

annalith victoria corner Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: annalith victoria corner   annalith victoria corner EmptyPon Jul 29, 2013 8:28 am

annalith victoria corner Hufflesortzps0faad103
Nazaj na vrh Go down
 

annalith victoria corner

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» we're just broken things -annalith corner-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Pihpuff-