KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
amélie chantal desmarais Fs
amélie chantal desmarais Fa
amélie chantal desmarais Ju


amélie chantal desmarais Rwuhtwo
amélie chantal desmarais Rzdz
amélie chantal desmarais Napoji amélie chantal desmarais Obramba amélie chantal desmarais Bunk amélie chantal desmarais Zgod amélie chantal desmarais Rune amélie chantal desmarais Care amélie chantal desmarais Sprem amélie chantal desmarais Num amélie chantal desmarais Astro amélie chantal desmarais Prerok
amélie chantal desmarais Lilsamélie chantal desmarais Potty
amélie chantal desmarais As2
amélie chantal desmarais Otm
amélie chantal desmarais Sf

Share
 

 amélie chantal desmarais

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

amélie desmarais

amélie desmarais

Gryfondom
Gryfondom

ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 13/02/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 62
ϟTočke : 17
Female

amélie chantal desmarais Empty
ObjavljaNaslov sporočila: amélie chantal desmarais   amélie chantal desmarais EmptySob Jul 27, 2013 6:29 am


amélie chantal desmarais Scs

améliechantaldesmarais

amélie chantal desmarais Tumblr_inline_mphflaEqCJ1qz4rgp


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je amélie chantal desmarais, toda brez problemov me lahko kličeš amélie..
na ta svet sem prišel/a 13. februarja, sicer me pa naredi staro petnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me moški. ljudje so mnenja, da izgledam kot astrid berges frisbey.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

pa že.
marsikdo je mnenja, da prehitro stegnem jezik in me povsem briga, kaj si ljudje mislijo o meni, kar je pravzaprav res, a se ne bi moglo reči, da sem zlobna. sem vztrajna, pogumna in če nisi pravičen, se lahko precej skregaš z mano. a priznam, sem precej skrivnostna in če želiš ugotoviti kakšno od mojih skrivnosti, bo trajalo. marsikdo nima potrpljenja z mano in tudi jaz z njimi, a sem kljub vsemu najbolj zvesta mojim prijateljem in jih nikoli ne bi izdala, ter bi zanje dala tudi roko v ogenj.

v katerih stvareh uživaš?

vsekakor rada pomagam, čeprav včasih deluje, kot da mi je popolnoma vseeno za osebo, ki ji pomagam, resnica pa je, da le ne maram kazati čustva. poleg tega uživam v plesu in bojevanju - mogoče se sliši čudno vendar že od petega leta treniram bojevanje z orožji kot so meči, kopje in noži, čeprav dvomim, da bom kdaj to resnično potrebovala.

česa pa ne maraš?

sovražim biti pokazana kot ranljiva oseba, zato tudi ne kažem svoje čustvene plati. ne maram mesa, ker sem vegetarijanka in se potegujem za zaščito živali. predvsem pa ne maram ljudi, ki so prepričani, da so najboljši in hinavcev, ter tistih, ki z pomočjo nekoga uspe in potem sam pobere vse zasluge.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

rada bi postala aurorka in pomagala čarovnikom v stiski. seveda pa bi bilo zabavno tudi biti učiteljica na bradavičarki, ker so tukaj najlepša leta mojega življenja in bi rada opazovala otroke, ki iz samih sebe ustvarjajo odličnega čarovnika. ampak prva stvar, ki bi jo pa rada naredila po šolanju na bradavičarki, je pa, da bi prepotovala svet in se na koncu za nekaj časa ustavila v mojem rodnem kraju, marseillu v franciji.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


zabavno biti jaz? ta je pa smešna.
rojena sem bila nevihtnega petka trinajstega ob treh zjutraj. moja mama je bila vse prej kot vzornica. bila je ena najbolj slavnih prostitutk v franciji, oče pa mafijec. dvakrat sta me celo poskušala ubiti, ker sem bila v napoto. prvič pri mojih treh letih, drugič pri sedmih, vendar sem se vedno nekako rešila, nimam pojma kako.
pri osmih me je oče hotel prodati nekemu američanu za sužnjo, vendar so ga tik pred tem ujeli in strpali v zapor. ne bi mogla reči ravno da sem bila žalostna. mama je za tem še bolj zapadla v droge in eno leto po očetovemu pristanku v zaporu umrla zaradi prevelikega odmerka, jaz pa sem pristala v sirotišnici in čez en mesec sem bila posvojena z strani ene izmed francoskih družin, ki živijo v angliji. spremenili so mi tudi priimek. moj rojstni priimek je chevalier.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


kot lahko sklepate po prejšnem vprašanju, moji biološki starši so zame vse prej kot kul in dobri starši. oba sta bila bunkelja, zato sem 'brezkrvnica'.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

imam še enega brata josepha od mojih bioloških staršev, ki je dve leti starejši od mene, vendar ga po odhodu iz sirotišnice nisem več videla.
pri posvojeni družini pa imam starejšega brata kevina ter starejšo sestro aliano, z katerima se super razumem.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

umazana skrivnost?
no ja, predvsem tisto glede staršev. pa tudi to, da sem že kot zelo mlada poskusila droge, seveda zaradi staršev. tudi rezanje in depresija pred dvema letoma sta eni od skrivnostih, drugače pa jih imam še ene par, ki niso omembe vredne.

najboljši in najslabši spomini?

najboljših spominov dejansko nimam, razen počitnic v španiji, malo po tistem, ko so me posvojili. tisto je bilo najlepši mesec mojega življenja. in seveda, ko sem izvedela, da sem čarovnica.
slabih spominov je veliko, najslabša sta pa, ko sta me starša pri treh letih poskušala utopiti in pri sedmih, ko sta mi prerezala eno od glavnih žil, da sem skoraj izkrvavela. to me bo spremljalo do konca življenja.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

moja palica je iz vrbe, znana po tem, da je predvsem zelo temperamenta in predana lastniku. dolga je 18.54 centimetrov, v njej pa je dlaka sfinge.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

imam mucko zoey, ki se ti takoj prikupi, če pa se ji ne posvečaš, pa te napade z svojimi kremplji, ter sovo trisso, ki te vedno pokljuva.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

zmaj, kar me niti ne čudi. zmaji so od nekdaj moja najljubša bitja in zdi se mi tudi, da se skladajo z mojim karakterjem.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

mojih bioloških staršev. ko sem prvič videla bavkarja, se nisem mogla premakniti. zdelo se mi je, kot da je moja nočna mora že drugič postala resničnost.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

vidim sebe in nevidne roke, ki me objamejo. začutim toplino, ljubezen in srečo in sprva mi ni bilo ravno jasno, kaj naj bi to pomenilo, toda potem se mi je posvetilo, da si najbolj na celem svetu želim biti ljubljena in srečna, ker še nikoli nisem bila zares.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

larisa. sure, call me lary:3

si fant ali dekle?

srednji spol! ugh, i'm a girl:3

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

PM me.

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

sem rpgjala 2 leti ampak sem mela neki časa pavzo zdej.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

mal bo treba počakat, glede na to sm nazadnje zares rpgjala pred 1 letom.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -





Nazadnje urejal/a amélie desmarais Sob Jul 27, 2013 8:51 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

amélie chantal desmarais Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: amélie chantal desmarais   amélie chantal desmarais EmptySob Jul 27, 2013 6:43 am

 amélie chantal desmarais Gryffsortzpsd0a483b0
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

amélie chantal desmarais

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» fear cuts deeper than sword [amélie desmarais]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Gryfondom-