KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Alexis Lucia Lee Fs
Alexis Lucia Lee Fa
Alexis Lucia Lee Ju


Alexis Lucia Lee Rwuhtwo
Alexis Lucia Lee Rzdz
Alexis Lucia Lee Napoji Alexis Lucia Lee Obramba Alexis Lucia Lee Bunk Alexis Lucia Lee Zgod Alexis Lucia Lee Rune Alexis Lucia Lee Care Alexis Lucia Lee Sprem Alexis Lucia Lee Num Alexis Lucia Lee Astro Alexis Lucia Lee Prerok
Alexis Lucia Lee LilsAlexis Lucia Lee Potty
Alexis Lucia Lee As2
Alexis Lucia Lee Otm
Alexis Lucia Lee Sf

Share
 

 Alexis Lucia Lee

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Alexis Lucia Lee

Alexis Lucia Lee

Gryfondom
Gryfondom

ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 10/01/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 30
ϟTočke : 23
Female

Alexis Lucia Lee Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Alexis Lucia Lee   Alexis Lucia Lee EmptyPet Jul 26, 2013 6:39 am

ALEXIS LUCIA LEE
Alexis Lucia Lee Tumblrm50idtejfg1rxa6nxo




YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Alexis Lucia Lee , toda brez problemov me lahko kličeš Alex.
na ta svet sem prišel/a [10.4.1997], kar me naredi starega/o [šestnajst] let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me [fantje]. ljudje so mnenja, da izgledam kot [Lucy Hale ].
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Nisem  precej običajno najstnica. Sem  včasih precej čudaška. Je tudi precej skrivnostna. V znani družbi zna biti zabavna, duhovita. Je tudi neodvisna, sramežljiva, inteligetna, česa ne kaže z držanja roke kvišku pri pouku, ampak pri testih . Seboj si je prinesla kitaro in bobne, pa tudi likovni pripomočki ne manjkajo. Druži se s tistimi, ki si jih sama izbere in ne mara, da bi ji kdo ukazoval s kom naj se druži. Postavi se zase kadar je to potrebno. Včasih celo noč prebija z risanjem , igranjem kitare ter branjem knjige. Tudi z knjigo je ni mogoče zgrešiti. Ima pa tudi precej velike živce in se zna hitro znajdi v vsaki neprijetni situaciji. Kdaj pa kdaj tudi krši pravila, ampak predtem vedno premisli o posledicah. Zna biti precej lena glede pouka. Se pa tudi precej hitro zaljubi.Pove tudi kar si misli. Je tudi precej drzna.

v katerih stvareh uživaš?

Uživam v igranju Quidditcha in nekoč želim postati profesionalna igralka Quidditcha ter igralka v čarovniškem svetu. Rada ustvarjam, zato me velikokrat vidite z blokom pod roko iti po hodniku. Igram tudi kitaro in bobne, ponavadi pozno zvečer ko že vsi spijo izoliran prostor z pomočjo uroka in vadim, rada bi namreč imela svoj band z katerim bi uspela. Brez knjige me verjetno ne boste videli brez knjige pod rokov.

česa pa ne maraš?
Najbolj ne maram tega, da se preveč hitro zaljubim, pa tudi kratke zveze mi niso kar precej pri srcu. Sovražim ljudi, ki skušajo vsiliti svoje mnenje drugim. Pa tudi na živce mi gredo takšni, ki vedno lažejo, nesprejemajo sreče druge  in se pretvarjajo za nekaj kar niso. Ne maram tudi oblekic in ličenja. Ne maram pravtako pouka in pravil .


imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Moje sanje so postati profesionalna igralka Quidditcha, igralka in pevka v čarovniškem svetu. Imeti uspešen band ter veliko družino z osebo, ki me bo ljubila.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?

Rodila sem se pred 16 leti mami Grace, ki je bila takrat sama. Spočeta sem bila na neki zabavi, kjer sta bila moja starša oba pijana.Nato je moj oče Joe izginil za nekaj časa, tako sem se čez nekaj časa rodila jaz, čeprav je imela mama fanta, ko je bila z očetom. Fant jo je zapustil, ko je izvedel, da otrok ni njegov. Čez nekaj časa, ko sem bila jaz stara 1 mesec je mama našla očeta in sta se poročila. Kasneje sem dobila še dva brata in dve sestri.

kaj pa tvoji starši? so kul?
Moja starša sta Joe in Grace. Mislim, da sta oba precej kul, čeprav v naši družini mama nosi hlače in o vsem odloča. Mama je zdravilka v svetem Munglu, oče pa je Quidditch igralec, in ima poleg tega še trgovino z pripomočki za Quidditch.

kakšna je tvoja krvna slika?

Sem čistokrvna. Imam veliko bratrancev in sestričen. Mama ima namreč 4 sestre, oče pa dva brata. Oče in njegov brat Max se ne marata preveč, zato tudi jaz nisem še nikoli videla svoja dva bratranca Mika in Jacka. Nekoč ju imam namen obiskati in jih spoznati. Imam še obe babici in enega dedka. Dedek John je umrl pred nekaj leti.

imaš brate ali sestre? kakšni so?
Imam dva brata dvojčka Jacoba in Daniela, ki sta stara 14 let in sta naša družinska zabavljača. Potem sta tu še Sophia, ki je stara 12 let in je naša najbolj pametna družinska članica ter Emma, ki je stara 7 let in je najmlajša in ne ve še ničesar o čaranju. Vsi so zelo vredu,čeprav si z Sophio včasih skočive v lase,a se hitro pomiriva. Vsi še zaenkrat obiskujemo Bradavičarko.


kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

Skrivnost ni skrivnost, če je izdana.

najboljši in najslabši spomini?

Najslabši spomin je verjetno tisto, ko me je fant, ki sem ga ljubila prevaral in me izdal. S tem se postala nezaupljiva do ljudi. Najboljši spomin je spomin, ko sem bila stara 9 let in sem odkrila, da sem čarovnica in sem se bala to povedati staršem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

Dobila sem jo nekaj dni pred mojim odhodom na Bradavičarko. Pri mojstru Olchebatu na Prečni ulici. Dolgo sem poskušala, da sem našla tisto ta pravo. In prava je bila narejena iz lesa Tise, imela je jedro zmajeve srčne kite ter je merila okoli 21 cm . Je zelo vzdržljiva in uporabna je za spreminjanje oblik. To palico še sedaj uporabljam.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

Imam mačko Loo, ki sem jo našla nekega dne na ulici, kjer živimo ter jo prinesla domov, čeprav starša nista bila navdušeni sta po dolgem moledovanju obljubila, da bom mucko lahko obdržala, če se ne najde lastnik. Na srečo je lastnik ni prišel iskat. Za na Bradavičarko sem pred 6 leti dobila sovo, to sovo sem zagledala naprej v nabito polni prodajalni in sem jo hotela imeti, ker se mi je zdela nekaj posebnega sem jo poimenovala Linn.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

Pajki imam fobijo pred pajki, celo pred tistimi nevarnimi.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?
Zagledam velikanskega pajka, ki se mi plazi po telesu, medtem ko spim zvezana na tleh in ne morem narediti ničesar drugega kot da gledam, kako počasi umiran . Od zadaj se sliši zloben smeh.


Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

Vidim se kot uspešno žensko z veliko družino.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

P.S

si fant ali dekle?

dekle

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

PM ,gmail
kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

ne dolgo
Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

sample of your post here. put it in spoiler.
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

Alexis Lucia Lee Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexis Lucia Lee   Alexis Lucia Lee EmptyPet Jul 26, 2013 6:48 am

 Alexis Lucia Lee Gryffsortzpsd0a483b0
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

Alexis Lucia Lee

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Gryfondom-