KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
robones, bunny Fs
robones, bunny Fa
robones, bunny Ju


robones, bunny Rwuhtwo
robones, bunny Rzdz
robones, bunny Napoji robones, bunny Obramba robones, bunny Bunk robones, bunny Zgod robones, bunny Rune robones, bunny Care robones, bunny Sprem robones, bunny Num robones, bunny Astro robones, bunny Prerok
robones, bunny Lilsrobones, bunny Potty
robones, bunny As2
robones, bunny Otm
robones, bunny Sf

Share
 

 robones, bunny

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Bunny RoBones

Bunny RoBones



ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 02/02/1998
ϟŠtevilo prispevkov : 86
ϟTočke : 63
Female

robones, bunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: robones, bunny   robones, bunny EmptyPet Jul 26, 2013 4:47 am


robones, bunny Scs

bunnyrobones



YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Bunny RoBones, toda brez problemov me lahko kličeš Bunny.
na ta svet sem prišel/a ravno pravšnjega leta, sicer me pa naredi staro petnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me hudi tipi. ljudje so mnenja, da izgledam kot Claire Holt.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?
Po večini sem dokaj sramežljiva, a hkrati sem tudi glasna, nora, včasih rada pretiravam, zelo rada povem svoje mnenje, tudi če koga užalim. Ne zanima me kaj si drugi mislijo o meni, mojem izgledu, saj sama vem da izgledam najbolše Wink

v katerih stvareh uživaš?

rada se tudi družim s prijatelji, spoznavam nove ljudi, rada se podajam v pustolovščine in akcije, rada raziskujem in odkrivam razne skrivnosti itd.

česa pa ne maraš?

ne maram tega, da mi ljudje govorijo kaj naj delam, ne maram da sem nekomu suženj, saj sem sama svobodna ptica in imam svoje mišljenje in mnenje. ne maram niti, da mi kdo hoče spremeniti moje mnenje ali pa človek preveč vztraja pri svojem in noče potrditi da imam jaz prav.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

po končani bradavičarki še zaenkrat nimam kakšnih idej kaj bi lahko počela. kot sem rekla, sem svobodna ptica in delala bom kar bom hotela, šla tja kamor me bo dala volja.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


moje življenje je vsekakor zabavno polno takih in drugačnih spoznavanj in pustolovščin. že v rani mladosti sem s starši preletela svet na moji prvi metli kar pomeni da sem se tudi leteti naučila zelo zgodaj. obiskali smo večino večjih in zanimivih držav, spoznali nove ulture, nove ljudi itd a vseeno mi je najljubše biti tu doma.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


moji straši so dokaj tečne osebe, a se z njimi da preživeti. sicer se zadnje čase malce pričkamo, se pa še kar dobro razumemo če pogledamo na splošno, in z dvema mlajšima sestrama se pa zadnje čase tudi odlično razumemo kljub temu da mi gresta vedno na živce :Đ


imaš brate ali sestre? kakšni so?

imam dve mlajši sestrici, ki sta prepoznavni po njuni tečnobi, vsaj jaz ju tako identificiram :Dime jima je Cara in Liz in sta dvojčici. od mene sta mlajši za 6 in pol let in edino kar nas druži so skupni starši. po izgledu sta sicer luškani a prave male hudičevke. obe imata blond dolge lase in modre oči.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

vsi imate vsaj eno? jaz jih imam kar nekaj... hmm npr, tale: ko smo šli s starši taborit sem odpeljala mlajše sestrice daleč naprej v gozd in ponoči sem ju ta pustila. na mojo žalost sta kmalu našli pot do našega tabora, saj sta ju starša vztrajno klicala. tja pa so prišli tudi cele patrulje aurorjev in zagnali pravo paniko. no to ni bilo še nič...  imam veliko umazanih skrivnosti a takih pač ne smem izdati kar vsem Razz

najboljši in najslabši spomini?

najbolši spomin je bil, ko smo leteli nad veliko britanijo in sem s kotičkom očesa uzrla na bradavičarko. to je biu najbolši filing ever! najslabši spomin pa je bil ko sem zaradi tega skoraj padla z metle, no pravzarav sem padla in letela dol za 30 metrov, nato pa me je oče hitro ujel in spet posedel na metlo.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

moja palica je pa toliko pretrpela.... še dobro da je tako močna in ubogljiva, sicer bi se mi zaradi mojih kletev že večkrat zlomila... je namreč iz lesa vrbe mesarice, kar pomeni, da je tudi zelo trpežna. dolga je 33.5 cm in v njenem jedru se skriva ritna dlaka mladega belega čarobnega zajca.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

poleg moje sove pearl imam še belega dihurja smellyja. na pogled je zelo grozen saj njegove rdeče oči ustrašijo vsakega, poleg tega pa se še svetijo v temi.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

to pa že vem! prikaže se mi majhen zajec, ampak res zelo zelo majhen, a zelo mogočen. v majhnih stekleničkah je namreč strup kajne?

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

iz omare prikoraka cela horda moji prijateljev, a v tistem trenutku niso več moji prijatelji. takrat se namreč spremenijo v tiste ljudi, ki nadlegujejo druge in se iz njih norčujejo, arogantneže in nesramneže. a z urokom smejanja se jih na srečo rešim in tako se pomanjšajo in izginejo v nič.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

pred ogledalom vidim sebe, kot najboljšo igralko quidditcha, nato pa se prizor spremeni in postanem zmagovalka v tekmovanju hitrostnega letenja. poleg tega za mene na tribunah navija cela država in med njimi ugledam tudi moje starše, ki so za razliko od drugih časev ponosni name, in mlajše sestrice, ki niso več tako nadležne. poleg njh pa seveda sedijo tudi moji najboljši prijatelji.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

Moje ime je Nikita. Moj najpogostejši vzdevek je Kitka a mi je vedno manj všeč, zato ne maram če me kličejo kako drugače kot pa po imenu.

si fant ali dekle?

100%..............................a girl

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

pošlji mi sovico ^^haha drugače pa na fejsu čeprav nisem zelo aktivna, sem pa čisto odvisna od tumblrja kjer imam tudi skoraj 7 tisoč followerju ^,^ in dobesedno živim za tumblr

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

pravzaprav sem začela pred kratkim, oz. lansko leto na virtualni bradavičarki a sem končala z rpgjanjem. tako sem letos spet tam začela in še kar rpgjam. nek večer sem šla tudi na omegle, kjer sem rpgjala kot da sem fant in me je punca na drugi strani ekrana pohvalila, da sem dobra oseba za rpg Very Happy

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

za to pa še malce počakajte Wink))).


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PRED ODDAJANJEM OPISA POGLEJ OPIS V PREDOLGLEDU IN
ČE SEGA TEKST ČEZ OZADJE, ČISTO NA VRHU SPREMENI
height: 3200px V VEČJE ŠTEVILO!

 







robones, bunny Sf


Nazadnje urejal/a Bunny RoBones Pet Jul 26, 2013 10:25 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

robones, bunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: robones, bunny   robones, bunny EmptyPet Jul 26, 2013 4:49 am

robones, bunny Slythsortzps7f1f7e2d
Nazaj na vrh Go down
 

robones, bunny

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» Bunny RoBones
» BUNNY & LILITH
» elena & bunny

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Spolzgad-