KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
Alisson Renae RottenMayer Fs
Alisson Renae RottenMayer Fa
Alisson Renae RottenMayer Ju


Alisson Renae RottenMayer Rwuhtwo
Alisson Renae RottenMayer Rzdz
Alisson Renae RottenMayer Napoji Alisson Renae RottenMayer Obramba Alisson Renae RottenMayer Bunk Alisson Renae RottenMayer Zgod Alisson Renae RottenMayer Rune Alisson Renae RottenMayer Care Alisson Renae RottenMayer Sprem Alisson Renae RottenMayer Num Alisson Renae RottenMayer Astro Alisson Renae RottenMayer Prerok
Alisson Renae RottenMayer LilsAlisson Renae RottenMayer Potty
Alisson Renae RottenMayer As2
Alisson Renae RottenMayer Otm
Alisson Renae RottenMayer Sf

Share
 

 Alisson Renae RottenMayer

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Alisson RottenMayer


Drznvraan
Drznvraan

ϟStarost : 26
ϟRojstni dan : 19/07/1997
ϟŠtevilo prispevkov : 4
ϟTočke : 3
Female

Alisson Renae RottenMayer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Alisson Renae RottenMayer   Alisson Renae RottenMayer EmptyPet Jul 26, 2013 1:48 am


Alisson Renae RottenMayer Scs

AlissonRenae
RottenMayer


Alisson Renae RottenMayer Barbara-palvin-6


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je Alisson Renae RottenMayer, toda brez problemov me lahko kličeš Ali.
na ta svet sem prišel/a 19. Julija 1997, kar me naredi starega/o šestnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me fantje. ljudje so mnenja, da izgledam kot Barbara Pavlin.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

Moj značaj ...kaj pa vem. Velikokrat slišim komentarje, kot je ta, da sem  pametna, dobra prijateljica, včasih, da sem zlobna in brezbrižna, ponosna sem tudi na svojo skrivnostnost. Včasih znam biti zelo zadirčna, brez problema pa se podam v ljubezenske avanture – kljub temu da si najbolj želim resne zveze. Včasih sem rada v središču pozornosti, sploh če je to zaradi stvari, za katere vem, da sem v njih dobra, včasih pa raje počakam bolj ob robu. Nisem ravno oseba, ki bi želela, da, ko pride v prostor ljudje to takoj vedo – vedno se držim načela 'bodi opažena s strani tistih, ki si tega želijo.'.
Za prijatelje bi naredila vse, za sovražnike pa, hja, tudi vse, vendar če smo pošteni nič kaj lepega.

v katerih stvareh uživaš?

Najbolj uživam v Quidditchu, saj sem bila z njim obsedena že kot otrok, vedno sem si želela biti kapetanka quidditch ekipe, zasledovalka, v prihodnosti pa mogoče tudi trenerka – predvsem pa tista, ki svojo ekipo popelje k zmagi. Navdušuje me tudi glasba, sploh petje in igranje kitare, igram pa tudi bobne in klavir. Poleg quidditcha se ukvarjam tudi z bunkeljskim športom, in sicer za atletiko in s karatejem. Obožujem tudi jahanje, in pa seveda, branje, zaradi katerega sem vedno hotela pristati v Drznvraanu (ali Spolzgadu!) saj me knjige vase dobesedno pogoltnejo.

česa pa ne maraš?

Ne maram lažnivcev, izsiljevalcev, ki so to brez razloga, le zaradi užitka, ljudi, ki govorijo in počnejo nekaj drugega, kar v resnici mislijo, v glavnem pa tudi nisem preveč navdušena nad ljudmi, ki ne znajo pokazati svojih čustev in izraziti lastnega mnenja, ampak raje živijo v osami in laži.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

Vsekakor! Moje sanje so kot sem že rekla v quidditchu - najraje bi postala trenerka kakšne slavne in vplivne ekipe, mogoče me nekoliko privlači tudi poučevanje, psihologija in na sploh delo z ljudmi, sam zame skoraj ni lepšega kot razrešiti probleme nekega človeka.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


Če povem po pravici, po mojem mnenju ni lepšega življenja od mojega!

Ha, pa sem vas..ne, res sem imela v preteklosti tudi nekaj velikih težav, sploh v ljubezni - z družino nikoli, razen običajnih prepirčkov, kar pri tako številčni družini niti ni čudno. Bili smo, in smo še vedno velika, srečna irsko – angleška družinica, in našo srečo nam je vedno zavidalo veliko ljudi, ki jim z najbližjimi ni šlo tako dobro. Ponavadi smo se z vsemi razumeli dobro, čeprav je oče zaradi naših otroških traparij nekajkrat pristal celo na sodišču – rešile so ga zveze in pa, po mojem mnenju zdrava pamet tako njega kot tudi tožilcev.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?

Sem nekje med čistokrvnostjo in 'mešanostjo'. Očetova rodbina je vse do prvih korenin čistokrvna, in sprva so bili vsi rahlo zgroženi, ko se je poročil z mojo mamo, ''brezkrvnico''. Ona je sicer čarovnica, vendar se je rodila v družini, kjer nobeden izmed njej in njenim staršem znanih prednikov ni bil čarovnik.
Kar se tiče njunih karakterjev pa..hja, oče je zagotovo kul, saj je zelo poznan in dober glasbenik, njegovi prihodki pa so nam adostovali za življenje v izobilju. Zato pa je mama ostala doma in postala prava gospodinja. Lahko pa rečem, da sem ponosna na oba, in ju imam zelo, zelo rada, in da imamo iskren in čudovit odnos.


imaš brate ali sestre? kakšni so?

Tako je, imam. Tri starejše brate. In štirinajst letno sestrico. Najprej sta tu dvojčka Liam in Nate, ki sta od mene starejša komaj eno leto, in vedno pripravljena na zabavo, obenem pa čudovita prijatelja, zaveznika v potegavščinah in 'otroškem kriminalu', ter zelo zaščitniška. Tu pa je tudi Tian, moj 23 letni brat, ki dela na izredno težkem po-akademskem študijo, kot bodoči čarovniški pravnik. Vedno je bil moj zaupnik in tisti, na katerega sem se lahko obrnila v najtežjih trenutkih, in lahko rečem, da si bolšega brata oziroma bratov ne bi mogla želeti, saj so vsi tukaj vedno, ko jih potrebuješ. Seveda pa nesmem pozabiti na mojo malo sestrico, Zaro, ki je navdušena glasbenica in zelo ognjevito dekle, ki tudi za moje pojme odrašča še prehitro. Zamenjala je ne bi za nič na svetu, saj je tako moja sestra, kot tudi moja najboljša prijateljica.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

Hja, skrivnost ni več skrivnost, ko jo izdaš, jaz pa skrivnosti obožujem, tako da...

najboljši in najslabši spomini?

To vprašanje pa res sovražim. Nimam najljubšega spomina, saj je večina stvari, ki se jih spomnim čudovitih - najslabši, pa je vsekakor v razbiti ljubezni, ki je končala čudovit odnos. A o tem raje ne govorim, saj me prav hitro preplavijo grozna čustva. Na to bi najraje čim prej pozabila, četudi se zdi nemogoče.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica
Svojo prvo palico sem tako, kot večina čarovnikov dobila poleti, pred prihodom na bradavičarko, in sicer pri mojstru Olchenbatu. Je lepa, gladka, skoraj črna, narejena iz ebenovine, dolga 29.24 cm, v njeni sredi pa je dlaka sfinge. Odlična je za še tako zapletene uroke, sploh tiste, povezane z obrambo pred mračnimi silami, drugače pa izredno prožna in ubogljiva.
druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

Vsekakor sova. Oziroma natančneje, čuk. Moj velik, hudomušen in zamerljiv, a najboljši čuk, Cadwallader, ki je tudi moja najšibkejša točka – če bi izgubila njega, ki ga imam že skoraj vse življenje, bi se mi svet v trenutku podrl.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

Mene je presenetila koala. Majhna, gibčna in ljubka žverca, ki pa se v bližini temne magije in morakvarjev, verjeli ali ne, spremeni v pravo in najboljšo zaščitnico.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?
Iz omare šine ognjena krogla, učilnico pa v trenutko napolne navidezni požar, da moji možgani ohromijo. Moj bavkar je ogenj, dim, vse kar lahko povežemo s požarom. Nikdar nisem bila povsem prepričana od kod izvira ta strah, vsaj ne da bi se spomnila, se nisem soočila z nikakršnim pravim požarom, vendar pa imam že nekaj let ponavljajoče sanje, v katerih sem ujeta v gozdnem požaru; le ta so se mi vedno zdele zelo, zelo realistične, in najbrž je na njih vsaj nekaj resničnega.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?
Moja največja želja, je postati stalna trenerka quidditcha, z zvestim in postavnim možem ob sebi in z veliko srečno družino. Moja največja bojazen pa je prav ta, da nikoli ne bi našla pravega, zvestega partnerja, in da ne bi imela tako pravljične družine, kot jo imata moja starša.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[size=28]IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T

SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?
V resnici mi je ime Gaja Luna, nekako pa sta se me najbolj prijela vzdevka Blu in Ali Smile


si fant ali dekle?

Delujem kot fant? <:
No, če hočete, sem lahko tudi fsnt, vendar se bojim, da bi me napadlo preveč deklet..torej bom raje ostala kar dekle, če vam je prav Razz

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?
Zanimivo bi bilo, če bi rekla, da sem transvestit, ja...no, če pa se držimo tega vprašanja, me za začetek lahko kontaktirate prek PM-ja, česar se nikakor ne bi branila, ali mogoče preko maila, potem pa se lahko zmenimo tudi za kaj drugega;)
kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

Uf, kakšna tri leta se mi zdi. Sicer sem večinoma povsod popustila, vendar je pri Harry Potter RPGjih drugače – ti me najbolj privlačijo.

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?
Lahko, ampak ne bom.
Če si tega tako zelo želite, me boste pač kontaktirali ali pa počakali, da začnem RPGjati – potrpežljivost je vrlina. Very Happy


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Alisson Renae RottenMayer Sf
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

Alisson Renae RottenMayer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alisson Renae RottenMayer   Alisson Renae RottenMayer EmptyPet Jul 26, 2013 1:57 am

Alisson Renae RottenMayer Ravensortzps997a9a89
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

Alisson Renae RottenMayer

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Drznvraan-