KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
james potter Fs
james potter Fa
james potter Ju


james potter Rwuhtwo
james potter Rzdz
james potter Napoji james potter Obramba james potter Bunk james potter Zgod james potter Rune james potter Care james potter Sprem james potter Num james potter Astro james potter Prerok
james potter Lilsjames potter Potty
james potter As2
james potter Otm
james potter Sf

Share
 

 james potter

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

james potter

james potter

Gryfondom
Gryfondom

ϟStarost : 29
ϟRojstni dan : 01/01/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 14
ϟTočke : 7
Male

james potter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: james potter   james potter EmptyČet Jul 25, 2013 4:25 am


james potter Scs

jamespotter

james potter Gif_300x275_892995


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je james potter, toda brez problemov me lahko kličeš potter ali prongs.
na ta svet sem prišel/a sedemindvajstega marca, kar me naredi starega/o šestnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot aaron johnson.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

prav, se zmenimo za čisto iskrenost? da, lahko sem aroganten in ponosen, lahko tudi zloben do drugih ljudi. a v večini sem to prerasel, opustil nekaj arogance in se spremenil v odgovornega učenca. moj odhod iz šole bo nasprotje prihoda. mogoče edini razlog za mojo korenito spremembo ni bilo le otročje vedenje, kajne? a v očeh te osebe sem le kreten, ki skrbi za svojo rit, in se izživlja nad vsemi, ki mu stopijo na živec. med drugimi dijaki, kot tudi profesorji veljam za enega najbolj veselih učencev, kar jih je bradavičarka kdaj spoznala, eden najbolj pogumnih in požrtvovalnih.

v katerih stvareh uživaš?

večino svojega časa preživem v družbi drugih morauderjev, torej, morda uživam v družbi, v središču pozornosti. a od prvega leta na tej šoli lovim dekle, katera noče name prostovoljno položiti niti pogleda. užival bi v njeni družbi.

česa pa ne maraš?

ljudi, ki vsako svojo misel sprevržejo v sovraštvo do mešano-krvnih čarovnikov, ali tistih, rojenih v bunkeljski družini.

imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

postati močen čarovnik. da morda so to moje sanje. pridobiti moč, jo izkazovati, biti kovanv zvezde, biti vzornik, ustvariti družino, popolno.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


rojen sem v čisto-krvni družini, nebom rekel, da sem imel težko otroštvo, ne. imel sem kar sem hotel, bili smo bogati. starša sta umrla naravne smrti, in zaradi njunega odnosa, sem postal kar sem - aroganten, ponosen - a globoko v sebi dober.

kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?


oh, s starši imam odličen odnos, ljubita me z dna srca. oče je bil prav tako v gryfondomu, ko sem bil mlajši mi je vedno govoril o pogumu in kakovostih dijakov tega doma.

imaš brate ali sestre? kakšni so?

ne, na žalost sem edinec.

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.

em...lily evans? sem dovolj povedal.

najboljši in najslabši spomini?

gotovo so najboljši spomini, z družino in svojimi bližnjimi, s prijatelji. najslabši, pa no... ne spomnim se ravno.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica

takoj sem jo opazi, bila je tam, tako...moja. 22 centimetrov dolga, mahagonijev les s polnilom vode, kjer sem se rodil. odlična je za spreminjanje oblik, obvladljiva, mogočna.

druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

le sova jean.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?

najlepša žival, kar sem jih kdaj videl. jelen. tako eleganten in močen - je bleda različica bitja, v katerega se spremenim kot mag.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

zavrnitev, preživeti svoje življenje v samoti. prvič, ko je to zgodilo, ves razred je utihnil, nikogar ni bilo bil sem sam, nekje v oddaljenosti je bilo slišati posmehljive glasove ljudi, ki jih nisem videl.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

zmaga, žrtvovanje in večna sreča s svojo družino. to vidim, čeprav je prikazen nejasna, točno vem kaj pomeni.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?

gaby

si fant ali dekle?

girl, ofc.

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

pm will work perfectly.

kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

malo manj kot 4 leta



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -




james potter Sf
Nazaj na vrh Go down

Maxima

Maxima

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 194
ϟTočke : 123

james potter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: james potter   james potter EmptyČet Jul 25, 2013 4:26 am

 james potter Gryffsortzpsd0a483b0
Nazaj na vrh Go down
 

james potter

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Gryfondom-