KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  
chad sean slyze Fs
chad sean slyze Fa
chad sean slyze Ju


chad sean slyze Rwuhtwo
chad sean slyze Rzdz
chad sean slyze Napoji chad sean slyze Obramba chad sean slyze Bunk chad sean slyze Zgod chad sean slyze Rune chad sean slyze Care chad sean slyze Sprem chad sean slyze Num chad sean slyze Astro chad sean slyze Prerok
chad sean slyze Lilschad sean slyze Potty
chad sean slyze As2
chad sean slyze Otm
chad sean slyze Sf

Share
 

 chad sean slyze

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Chad Slyze

Chad Slyze

Spolzgad
Spolzgad

ϟStarost : 28
ϟRojstni dan : 22/12/1995
ϟŠtevilo prispevkov : 130
ϟTočke : 23
Male

chad sean slyze Empty
ObjavljaNaslov sporočila: chad sean slyze   chad sean slyze EmptySre Jul 24, 2013 12:53 am


chad sean slyze Scs

chadseanslyze

chad sean slyze Tumblrmdnf6sxbhq1qj2vlyo


YOU ARE MAGICAL
RAIN IS FALLING DOWN ON THE SIDEWALK, I WONT GO UNTIL YOU COME OUTSIDE

živjo, moje ime je chad slyze, toda brez problemov me lahko kličeš c, sly, ali sean.
na ta svet sem prišel/a dvaindvajsetega decembra 1959 , kar me naredi starega/o sedemnajst let.
očitno sem tudi spolno bitje. privlačijo me ženske. ljudje so mnenja, da izgledam kot ian somerhalder.
zdaj veš nekaj več o meni lahko nadaljujemo z intervjujem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

YOU ARE INTERESTING FOR WHO YOU ARE
KEEP TOSSING ROCKS AT YOUR WINDOW, THERE'S NO TURNING BACK FOR US TONIGHT

nam lahko zaupaš kaj o tvojem značaju?

ljudi ne obravnam kot enake, mogoče je to moja lastnost? ne, nismo vsi enaki, zato se do nekaterih vedem pristransko. nisem značilen spolzgadovec, temelji mojega življenja ne stojijo na izživljanju in poniževanju drugih ljudi. čeprav moj značaj ne meji le na karizmo in zapeljive poglede in besede, svoje prednosti in poželenja skrivam pred drugimi, saj ne bi bila prvič izkoriščena.

v katerih stvareh uživaš?
ne potrebujem veliko prijateljev. dovolj mi je eden ali dva, večji je krog mojih deklet. *smeh*  kljub temu, da imam ob sebi prelepo dekle, se moj pogled velikokrat ozira za drugimi lepoticami, a za ljudi, ki jih imam najraje bi naredil kar koli. torej da, uživam v ženski družbi, rad popivam s prijatelji.

česa pa ne maraš?

pravzaprav težko prenašam poraze - zmaga je moj strast. moje življenje ni bilo vedno lahko, a nikoli nisem rinil čez trnje. zato si zastavljam visoke cilje, ki jih izpolnim, četudi grem čez trupla. čeprv sem eden izmed kač, moja strst ni v tem da grenim življenja drugih, čeprav se rad poigravam z čustvi drugih ljudi. torej, da, gredo mi na živce ljudje, ki se imajo za višje od drugih, čeprav drugi pravijo, da nisem niti malo drugačen od teh.
imaš kaj zastavljenih ciljev za prihodnost? sanje?

da, pred mano je še vse življenje, s tem tudi veliko ciljev a sanj, a mislim, da sedaj ni ravi trrenutek, da jih razkrijem.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

MY LIFE IS A MESS
HERE'S HOW WE DO; RUN BABY RUN, DON'T EVER LOOK BACK, THEY'LL TEAR US APART

zaupaj nam kaj o tvoji preteklosti.
je bilo zabavno biti ti?


lahko to izpustimo? ne? no, ni bilo ravno zabavno. moj oče je le bežen spomin, ki je le senca, no, mama pa, po očetovi smrti je zapadla v depresijo, hrano sem dobival od prijazne sosede; še vedno mi noče povedati, kako ve za nas, čarovnike. tako sem se prebijal iz leta v leto, in postajal starejši, zrelejši, močnejši - psihično, kot fizično. nato se je mama spravila k sebi in postal sem starejši brat. sestra ima sedaj le nekaj let, z družino se skoraj ne vidim, saj je le mama čarovnica. pravzaprav, ne potrebujem podpore bližnjih, saj se oblikujem sam.
kaj pa tvoji starši? so kul?
kakšna je tvoja krvna slika?

ne bom ponavljal. no, moj očim, če se lahko tako izrazim, me odkrito prezira, zatira sposobnosti moje mame, saj njeogva preraga hči, ni oskrunjena s čoprniško krvjo. torej, z njim skoraj ne spregovorim besede, čeprav obožujem svojo mlajšo pol-sestro. sicer pa sem čistokrven, če vam to kaj pomaga.
imaš brate ali sestre? kakšni so?
kaj nisem ravno povedal?

kaj je pa tvoja umazana skrivnost? vsi imamo vsaj eno.
je skrivnost še vedno skrivnost, če zanjo vedo vsi? četudi je umazana?
najboljši in najslabši spomini?
bom začel z najslabšim. gotovo smrt mojega očeta. čeprav sem ga poznal le 8 let, mi je pomenil ves svet. njegova smrt je moj svet podrla. njegov grob sameva a vsakič ko se ga dotaknem me preplavijo spomini. lahko bi rekli da so te spomini tudi najboljši.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I AM A WIZARDING PERSON
I PURCHASED THESE AT DIAGON ALLEY

prva postaja: palica
24 centimetrov dolgoa palica iz mahagoijevega lesu. jedro moje palice je  volkodlakova dlaka. kot tudi ta bitja je palica neubogljiva, trmasta in močna, a izbrala me je, in z leti se mi je podredila.
druga postaja: žival; podgana, mačka, krastača ali sova?

kača. ugh, dobil sem jo od mame. sovražim jo. ah, kačo, ne mamo, a vseeno je ne morem kar pustiti na nekem hodniku, kljub temu da mi dela preglavice.

pri urah OPMS se učite priklicati varuha. katero bitje te preseneti?
verjetno bo zvenelo nekam nenavadno, saj nisem volkodlak, a ravno to bitje je moj varuh.

iz omare pride bavkar. česa se najbolj bojiš?

smrti.

Znajdeš se pred ogledalom Ajneneperh. Kaj vidiš?

ob meni lepotica, ki bi jo lahko brez skrbi predstavil popolni družini. a je nimam, družine, lepotico imam. *smeh*


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

IF YOU GIVE THEM THE CHANCE, DON'T
SELL YOUR HEART, DON'T SAY WE'RE NOT MEANT TO BE, RUN BABY RUN, FOREVER WILL BE

kako ti je ime v resničnem življenju? imaš vzdevek?
jamie

si fant ali dekle?

lady

zanimivo! kako te pa lahko kontaktiramo?

zs, mogoče fb -vprašaj Wink
kako dolgo pa že roleplayaš? samo radovedni smo.

skoraj 3 leta

Odlično! Nam lahko pokažeš še primer tvojega pisnega prispevka?

kot charlotte matthis; diamond sea:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



 







chad sean slyze Sf
Nazaj na vrh Go down

Lumos

Lumos

Admin

ϟŠtevilo prispevkov : 158
ϟTočke : 350

chad sean slyze Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chad sean slyze   chad sean slyze EmptySre Jul 24, 2013 1:11 am

chad sean slyze Slythsortzps7f1f7e2d
Nazaj na vrh Go down
https://lumosmaxima.slovenianforum.com
 

chad sean slyze

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» once is enough, right? -chad slyze
» AMELIA & CHAD

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: pridruzi se :: sprejeti :: Spolzgad-